search
Пошук
local
UA

Переваги OchiClinic

гортайте
Друга думка з приводу катаракти всього 200 грн
Очі Клінік в Медіа
Переваги
Очі Клінік в Медіа
Переваги
Переваги
Прийом дитячого лікаря-офтальмолога
приватна клініка Очі

Медичний центр Очі Клінік – це сучасний офтальмологічний центр, котрий покриває весь спекрт послуг для лікування зору у дітей та дорослих. Гордість нашого центру – це майстерні хірурги, офтальмологи з найбагатшим досвідо роботи в мікрохірургії ока, котрі працюють начолі з головним лікарем Жмурик Дмиром Васильовичем. Сучасне устаткування діагностичних, лікувальних та хірургічних кабінетів, можливість працювати, як база кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та постійний розвиток наших лікарів дає можливість проводити найуспішніші оперативні втручання зі збереження не лише зору, а і самого зорового органу – ока.

  • Досвід та вміння наших лікарів цікавить не лише пацієнтів, а і засоби масової інформації: про нас говорять, пишуть, дослухаються, повторюють та запрошують на телебачення.
  • Наші кращі спеціалісти діляться своїм досвідом  та виступають зі своїми доповідями на міжнародних офтальмологічних конференціях, зібраннях та різних медичних заходах.
  • Наші лікарі майстерно та з ювелірною точністю виконуть найскладніші  оперативні втручання та повертають зір нашим пацієнтам.
  • В стінах медичного центру Очі Клінік кожен пацієнт, незалежно від віку, стану здоров’я та достатку відчуває себе комфортно та захищено.
  • Персонал нашого закладу з турботою та уважністю відноситься до кожного нашого відвідувача.
  • Цінова політика Ochi Clinic дозволяє за доступною ціною позбавитись проблем зору та повернути собі здатність бачити у будь-якому віці.
  • Будучи впевненими в наших лікарях, та отримуючи рекомендації своїх знайомих, близьких, рідних до нас за допомогою звертаються пацієнти з усіх куточків України та з-за кордону.
  • Саме це стимулює нас і далі рішуче розвиватись та дарувати здоров’я Вашим очам.
Захворювання сітківки ока: як зберегти зір?.

В студії: Дмитро Жмурик – головний лікар медичного центру “Очі Клінік”, лікар-офтальмолог вищої категорії та  Тетяна Жмурик – директорка медичного центру “Очі Клінік”

Телеканал Еспресо. Про здоров’я з Іриною Коваль

Діагностика зору: кому і як часто потрібно перевіряти очі?

Коментар: Олена Первак, лікар-офтальмолог вищої категорії медичного центру “Очі Клінік” та Тетяна Жмурик – директорка медичного центру “Очі Клінік”

Телеканал Київ. Лікар знає

Вікові захворювання очей. Катаракта: лікування найпоширенішої хвороби очей

Коментар: Дмитро Жмурик – головний лікар медичного центру “Очі Клінік”, лікар-офтальмолог вищої категорії, доктор медичних наук, Тетяна Жмурик – директорка медичного центру “Очі Клінік”

Телеканал Київ. Лікар знає

Напрямки діяльності
01 — 
Комплексна діагностика зору
02 — 
Хірургія катаракти та глаукоми
03 — 
Мініінвазивна вітреоретинальна хірургія
04 — 
Лазерне лікування
05 — 
Інтравітреальна фармакотерапія
06 — 
Окулопластика
07 — 
Хірургія придатків ока
Фото Ochi clinic
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
приватна клініка Очі
Лікування катаракти в Києві
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
Офтальмологічний центр Очі у Києві
Очі Клінік в Медіа
Очі Клінік в Медіа
Переваги
Очі Клінік в Медіа
Друга думка з приводу катаракти всього 200 грн
форма успішно надіслана