Щиро дякую Дмитру Васильовичу та його висококваліфіковану воманду за дуже оперативну операцію пов’язану з відшаруванням сітківки. Також щиро дякую Констянтину Васильовичу та всім спеціалістам за дуже кваліфіковане, чуйне, доброзичливе, уважне спостереження в післяопераційний період.
Клініка вищого рівня. Бажаю всім працівникам та їх родинам міцного здоров’я.
Скорішої Перемоги всім нам.
Найщиріші вітання і побажання самого кращого в житті!
Вдячна дікарю- хірургу Наталії Новак за відновлення зору. Дуже професійна, доброзичлива, уважна лікар Новак О.В. і, взагалі вся команда спеціалістів, що супроводжували операції. Рекомендую і клініку і хірурга Новак Н.В.
Вдячна лікарю Наталії Новак за відновлення зору. Професійність, увага і доброзичливість її і спеціалістів, які супроводжували операції,залишили в мене дуже гарні враження
Дуже вдячний Людмилі Пантеліївні Новак за професіоналізм, увагу, терпіння, чуйність. Людмила Пантелілівна чудовий лікар і прекрасна людина. Незважаючи на мій вік — 84 роки, я отримав хороший зір і грунтовні відповіді на всі мої запитання , а також детальні рекомендації . Щиро бажаю доброго здовов»я та плідної роботи!
Низький уклін і велика вдячність за уважність, доброзичливість, професіоналізм усьому персоналу Очі Клінік. Окрема подяка Новак Наталії, у якої прооперувався по заміні кришталика. Все супер. Слів не має, а зір відновився
Дуже вдячна лікарю Новак Наталії Василівні за доброзичливе ставлення ,співпереживання та турботу. Вона майстер своєї справи. Після проведеної операції мій зір покращився.
Також дякую всій команді «Ochi clinik»за професіоналізм та турботу про своїх пацієнтів.
Я очень рада знакомству с врачом Волочанской Ольгой Григорьевной — молодо и быстро, очень профессионально, ёмко и содержательно. Ольга Григорьевна, спасибо Вам за внимание и чуткость. Вы бесспорно украшение «ОЧІ КЛІНІК»)
РЕКОМЕНДУЮ !!!
Довіра, найцінніше в будь якій сфері діяльності.
Прийшла за рекомендаціями своїх дітей. Мамі догодили. Бо це вже друга спроба.
Професійна діагностика, коректні роз’яснення, увага і конкретні рекомендації.
Дякую Лікарю Васильцову Ігорю Анатолійовичу.
Дуже дякую лікарю Жмурику Костянтину Васильовичу та лікарю Горобець Інні Петрівні за проведення повної діагностики та за надану консультацію, можу відмітити, що лікарі дуже уважно та серйозно вислуховують усі скарги, якщо потрібно уточнюють всі моменти, які пацієнт може упустити під час опису, а також індивідуально підбирають лікування та всі необіхдні медикаменти. Дуже раджу цих лікарів, з радістю буду ходити на наступні профілактичні консультації саме до них.
Миру і здоров’я всім. Я військовослужбовець ЗСУ. Звернувся зі своєю проблемою до цієї клініки. Мене прийняли і прооперували. Зір набагато покращився. Зауважте, в цей нелегкий час для нашої країни і для бізнесу, з мене не взяли ні гривні. Щиро дякую їм за це. Особиста подяка директору Жмурик Тетяні Маноліївні та лікарю Тумановій Оксані Вікторівні, справжнім фахівцям. Разом ми переможемо. СЛАВА УКРАЇНІ.
Ще раз пишу відгук. Була повторна планова операція. Дякую Жмурику Дмитру Васильовичу та Волочанській Ользі Григорівні, анестезіологу. Дуже професійні лікарі. Всі етапи в клініці комфортні. Нагадають про час операції, привітні та уважні адміністратори, зручне перебування в клініці. Турбуються перед очікуванням операції. Все вчасно. Відповідають терпеливо на всі питання. Це дуже високий і сучасний рівень! Всьому колективу клініки
дякую!
Дякую за повернення повноцінного життя, бачу!
Найвища оцінка роботі усьому медичному персоналу, низький уклін Дмитру Васильовичу!
Разом до Перемоги!
У квітні 2022 року успішно прооперували два ока моїй матусі, була видалена катаракта із заміною кришталика. Щиро дякую Жмурику Дмитру Васильовичу і його високопрофофесійній команді лікарів. «OCHI CLINIC» — це справжня європейська клініка із сучасним медичним обладнанням, де працюють найкращі фахівці, які дають можливість своїм пацієнтам знову відчути радість життя і побачити усе розмаїття його барв.
Волочанська Ольга, дуже вдячна вам за прийом. Все на найвищому рівні. З одного візиту вирішили мою проблему. Рекомендую. Якщо що, то тільки до цього лікаря. Дуже вам вдячна.
РЕКОМЕНДУЮ!
Тому, що в «Очі клінік» мені успішно прооперували два ока.
Сердечно дякую Жмурику Дмитру Васильовичу, Жмурику Костянтину Васильовичу та Первак Олені Миколаївні.
Лікарі від Бога.
В березні ц.р. плануємо в клініці операцію ока старшого брата