search
Поиск
local
RU

отзывы
наших пациентов

листайте
Осадчук Владмир
10.02.2022

РЕКОМЕНДУЮ!
Тому, що в «Очі клінік» мені успішно прооперували два ока.
Сердечно дякую Жмурику Дмитру Васильовичу, Жмурику Костянтину Васильовичу та Первак Олені Миколаївні.
Лікарі від Бога.
В березні ц.р. плануємо в клініці операцію ока старшого брата

Дзюба Микола!
02.02.2022

Звернувся за порадою друзів до клініки, а точніше, до лікаря Новак Наталії Васілівни. З перших хвилин співбесіди зрозумів, що потрапив до професійної команди. Дуже задоволений. Тепер всім раджу.

Лидия Петровна
30.01.2022

Майже половину свого життя в мене був дуже поганий зір. В мене діагностували катаракту середнього ступеня і дуже довго я ненаважувалася зробити операцію по заміні кришталиків. В грудні 2021 року, за порадою свого офтальмолога, я прийшла на прийом у клініку саме до Новак Наталії Василівни. Ця лікарка-справжній професіонал, майстер своєї справи на високому рівні. Дуже доброзичлива, уважна до побажань пацієнтів. Вона чітко і зрозумілими словами пояснила суть проблеми та шляхи її вирішення. Незважаючи на хвилювання, операції на обох очах пройшли безболісно та успішно. Наталія Василівна зробила все дуже оперативно. І вже за два тижні в мене був зір 100%. Щиро дякую Наталії Василівні та всьому персоналу клініки за те, що подарували мені нове, яскраве і чітке бачення навколишнього світу. Рекомендую цю клініку всім!!!

Школьник Александр Львович
20.01.2022

Доброго дня! Клініку раджу. Особливо лікарю з Великоі літері, Новак Наталі Васильовні. Після проведення операціі, як на світ народився.Щиро дякую! Бажаю процвітання в Вашій не легкий, але дуже важливій праці!

Соловйова Олена
10.01.2022

Первая консультация (оказалась набухающая катаракта)было страшно но после доходчивых объяснений Панченко Ю.А.страхи ушли а доверие к клинике появилось.Огромное спасибо хирургу Жмурик Дмитрию Васильевичу-это высший уровень , просто ювелирная работа.Видела на 30%теперь 90%. После операционный период наблюдается врачами очень внимательно.Я очень довольна разультатом , спасибо Вам.❤️

Нелля
01.01.2022

Зробили мамі заміну обох кришталиків. Зараз мама бачить майже як орлиця. Дякуємо лікарям та персоналу за турботу та якісну роботу.

Иван Александрович
01.12.2021

Годами намучавшись от лечения катаракты мифическими средствами я просто зашел в ОЧИ КЛИНИК и за несколько часов прошел путь от диагностики до операции. В операционной Главврача Дмитрия Васильевича мог бы полечится и сам Байден не расставаясь со своим атомным чемоданчиком,тут все под контролем,все больные в сознании,мое давление регулировалось.Я даже не заметил когда началась и закончилась операция.Браво.В клинике желаемое больным совпадает с обещенным.Сотрудники очень обаятельны,все больше напоминает по комфорту спа -салон ,а не медцентр.Огромное спасибо персоналу и Главврачу за их труд хранителей здоровья.

Шуляк Ірина
30.11.2021

Коли виникла проблема оперативного втручання в очі, шукала лікаря від Бога, просила допомоги в молитвах. Мене було почуто і направлено в офтальмологічний медичний центр OCHI CLINIC
Там працює команда висококваліфікованих спеціалістів і очолює цю команду головний лікар, доктор медичних наук Жмурик Д.В. із золотими руками і великим добрим серцем.
Діагностику, оперативне втручання проводять з допомогою нового сучасного обладнання провідних світових виробників. До найменших дрібниць продумано дизайн медичного центру, як для зручності лікарів так і для комфортного перебування пацієнтів.
Це все вже налаштовує на позитивне вирішення очних проблем. Плюс доброзичливе відношення обслуговуючого персоналу.
Велика довіра до лікарів дала мені впевненість йти на операцію без остраху і напруження. Операція пройшла успішно.
Висловлюю безмежну вдячність директору медичного центру Жмурик Тетяні Маноїлівній, головному лікарю д.м.н. Жмурик Д.В., котрий оперував мою набухаючу катаракту, лікарям, які проводили діагностику та післяопераційний огляд, адміністраторам, всій злагодженій команді медичного центру.
Хто шукає висококваліфікованих спеціалістів, хто зневірився і втратив надію на допомогу, в медичному центрі OCHI CLINIC вам допоможуть. Там отримаєте не тільки гарний зір, а і радість насолоджуватись цим життям.
Низький уклін тим хто любить людей і допомагає їм.

Патока Лариса
30.11.2021

Оперировали маму — замена кристаллика !!!!огромное спасибо хирургу Жмурик Д.В. И доктору Волочанской О.Г. За чудесно проведенную консультацию и операцию !!!! И всему персоналу за сервис и профессионализм !!!! Желаем вашей клинике успехов! И еще раз благодарим и рекомендуем вас своим друзьям и знакомым !!!!!

Тетяна
22.11.2021

Хочу подякувати Волочанській Ользі Григорівні за гарне ставлення, чуйне відношення, увагу, професіоналізм. Моїй мамі зробили дві операції. Залишилися дуже задоволені. Дякуємо, що даруєте можливість бачити світ.

Вікторія
24.10.2021

Висловлюю щиру подяку лікарям — Первак Олені Миколаївні та Жмурик Дмитру Васильовичу — це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Жодної хвилини не сумнівалася в їхній фаховій компетенції, і маємо результат: операція по заміні кришталика на обох очах прошла успішно.

P.S Всьому медичному персоналу за високу чіткість і організованість роботи — величезне спасибі!

Джунь Ирина Григорьевна
12.10.2021

Выражаю огромную благодарность врачу-офтальмологу,доктору медицинских наук Панченко Юлии Александровне за прекрасно проведенную очень сложную операцию (субтотальная втроэктомия),спасибо Вам Юлия Александровна за Ваш высокий профессионализм,чуткость,человеческое отношение и понимание,как это важно сохранить зрение,низкий Вам поклон, всему порсеналу клиники благодарность!

Наталія
02.10.2021

Хочу виразити свою вдячність Вашій клініці. Допомогли мені відновити зір,а що може бути краще, ніж бачити світ своїми очами. На прийом попала до лікаря Волочанської О.Г. , хочу відмітити її високий професіоналізм, уважність, гарне ставлення і доброзичливість.

Львов Сергій
01.10.2021

Все чітко, по діловому. Найкращі враження. Поміняв обидва кришталика. Рекомендую.

Наталия
26.09.2021

21 сентября сделали операцию по замене хрусталика левого глаза (49 лет).
Была на консультациях в разных клиниках, перечитала сотни отзывов в интернете, но только после проведенного обследования и предложенного хрусталика Первак Еленой Николаевной, сразу решилась на операцию. Огромная Вам Благодарность.
Огромная благодарность хирургу Жмурик Дмитрию Васильевичу, за абсолютно безболезненно, спокойно проведенную операцию (больно не было и после окончания действия анестезии). Зрение 100% уже в день операции.
OCHI CLINIC действительно медицинский центр – Европейского уровня: оборудование, самое комфортное проведение диагностики, Высококвалифицированные и доброжелательные Врачи и Все сотрудники центра, идеальное помещение, доступная цена.

1 2 3
форма успешно отправлена