search
Пошук
local
UA

Переваги OchiClinic

гортайте
Друга думка з приводу катаракти всього 200 грн
ЗМІ про клініку «Ochi Clinic»
Переваги
Переваги
Переваги
Переваги
Прийом дитячого лікаря-офтальмолога
приватна клініка Очі
Цінова політика медичного центру Очі Клінік дозволяє отримати кожному нашому пацієнту якісну медичну допомогу при будь-яких захворюваннях очей. Розвиток хірургічної офтальмології OCHI Clinic знаходяться на рівні світових тенденцій медицини.

Основна наша перевага, серед інших офтальмологічних центрів – доступність якісної медицини для всіх верств населення України.

Наші пацієнти  – це люди з проблемами зору різних вікових груп, рівня достатку чи місця проживання.
В деяких випадках, для маленьких пацієнтів важливо провести оперативні втручання в перший рік після народження. Пацієнти молодого віку, частіше всього звертаються з набутими проблемами зору, що виникають  у результаті інтенстивного навантаження на орган зору, травмами ока чи дискомфортними відчуттями. В основному пацієнтами нашого медичного являються пацієнти поважного віку з проблемами глаукоми, катаракти, набутими в результаті вікових змін або на фоні основного захворювання, як, наприклад, діабет.

Медичний центр Очі Клінік співпрацює зі страховими компаніями, благодійними фондами. Крім того, в нашому офтальмологічному центрі є можливість оформити договір поетапної оплати за 3 місяці. Кожен наш пацієнт може вирішити проблему зору з максимально зручними та прийнятними умовами оплати.

Очі Клінік – це медичний офтальмологічний центр державного значення, адже наших лікарів знають всюди. Наші пацієнти – жителі різних куточків України, котрі отримали найважливіше – МОЖЛИВІСТЬ ЗНОВУ БАЧИТИ!

Переваги
ПеревагиДіагностика зору проводиться за допомогою високоточного сучасного офтальмологічного обладнання світових лідерів:
  • Операційний мікроскоп ZEISS OPMI (Німеччина).
  • Мікрохірургічна комбінована система STELLARIS ELITE (США).
  • Оптичний томограф REVO NX (США).
  • Лазерна платформа для катаракти та глаукоми OPTIMIS FUSION (Франція).
  • Лазер для фотокоагуляції сітківки VITRA2 (Франція).

Це тільки частина потужного арсеналу офтальмологічного обладнання, яке не лише дозволяє підібрати правильне лікування найскладніших випадків захворювання зору, а й надихає наших лікарів на розвиток офтальмологічної медицини в Україні.

Запатентовані авторські методики офтальмологічних мікрохірургічних втручань проводяться за міжнародними протоколами з використанням новітніх технологій в хірургічній офтальмології

Медичний центр Ochi Clinic являється клінічною базою кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, що дає можливість використовувати багаторічний досвід хірургічної офтальмології та майстерність кращих хірургів-офтальмологів у проведенні надскладних органозберігаючих оперативнних втручань.

Переваги
Переваги
Команда професіоналів на чолі з доктором медичних наук, офтальмохірургом вищої категорії – Жмуриком Дмитром Васильовичем, включає  в себе практикуючих хірургів з багаторічним досвідом в офтальмологічній хірургії. Майстерність кожного лікаря-хірурга дозволяє допомагати пацієнтам у найскладніших клінічних випадках. В медичному центрі Очі Клінік зконцентровані лікарі з найбагатшим досвідом роботи у офтальмохірургії: кандидати медичних наук, доценти, доктори медичних наук, хірурги-офтальмологи вищої категорії.
Максимальний захист, стерильність, точність виконання операцій та відновлення пацієнтів досягається за рахунок сучасного медичного оснащення:
  • універсальний операційний блок, який включає три операційних та обладнаний ламінарним потоком з системою подачі медичних газів, трьохзональною системою вентиляції та фільтрації повітря з HEPA-фільтрами дозволяють досягнути максимальноі стерильності повітря у пераційному блоці;
  • блок інтенсивної терапії, обладнаний сучасними реанімаційними консолями та реанімаційним обладнанням для відновлення і підтримання основних функцій життєдіяльості людини під час хірургічного втручання;
  • функціональні ліжка дозволяють пацієнту пройти період відновлення після операціі в комфортних та зручних умовах, а медичному персоналу провести додаткові лікувальні заходи, отримуючи кращий реззультат лікування;
  • сучасне хірургічне обладнання дозволяє провести мікрохірургічні операції ока під місцевою анестезією, уникаючи розрізів під час хірургічного втручання.
Сучасна офтальмологія
ПеревагиРозташування медичного центру дозволяє кожному пацієнту без зайвих перешкод дістатись до свого лікаря з будь-якої точки Києва і України, а умови перебування для пацієнтів у стінах денного стаціонару із затишними та комфортабельними палатами, дозволяють позбутися психологічного дискомфорту перед 15ти хвилинною операцією.

Медичний центр Ochi Clinic знаходиться в центрі Києва, неподалік залізничного вокзалу «Південний» і станції метро «Вокзальна», а адресою вулиця Митрополита Василя Липківського (раніше Урицького), будинок 16 В. Двері нашого офтальмологічного центру відкриті з понеділка по суботу 3 8:30 до 19:00.

Ochi Clinic – сучасний офтальмологічний центр у Києві з медичним сервісом світового рівня. Наша спеціалізація – діагностика та терапевтичне і хірургічне лікування захворювань очей будь-якої складності.
Напрямки діяльності
01 — 
Комплексна діагностика зору
02 — 
Хірургія катаракти та глаукоми
03 — 
Мініінвазивна вітреоретинальна хірургія
04 — 
Лазерне лікування
05 — 
Інтравітреальна фармакотерапія
06 — 
Окулопластика
07 — 
Хірургія придатків ока
Фото Ochi clinic
Переваги
Переваги
Переваги
Переваги
приватна клініка Очі
Лікування катаракти в Києві
ЗМІ про клініку «Ochi Clinic»
Оптическая когерентная томография (OКT)
Переваги
Офтальмологічний центр Очі у Києві
Переваги
Переваги
Переваги
Переваги
Друга думка з приводу катаракти всього 200 грн
форма успішно надіслана