Меню
search
Поиск
local
RU
0 800 333 707
звонки бесплатно
м. КИЇВ
search
Поиск
local
RU
м. КИЇВ
phone Київ: 0 800 333 707
звонки бесплатно

Отзывы
клиентов - Страница 4

листайте
Синьова Євгенія Павлівна
27.12.2024

Дуже дякую всім лікарям клініки !
Чудові, європейські умови, обладнання і обслуговування.
Прооперували катаракту на обидва ока!
Неоціненна роботота головного лікаря — Жмурик Т.М.. професора Рикова С.О., професора-офтальмохірурга Жмурик Д.В.
Щиро дякую за відновлений зір!

Синьова Євгенія Павлівна
10.09.2021

На цьому тижні я стала спочатку пацієнткою, а потім і шанувальницею чудової офтальмологічної клініки «Очі клінік».
Звернулась по допомогу зі скаргами на швидке погіршення зору.
З перших хвилин перебування в клініці я відчувала турботу всього персоналу, бажання допомогти.
Важливо, що для цього клініка має високопрофесійне обладнання, кваліфікований персонал і загальні умови закладу. Головний лікар клініки -Жмурик Т.М. включається у взаємодію пацієнта з персоналом,?надаючи корисні поради і організовуючи весь процес надання фахових послуг.
Консультант клініки — професор Риков С.О., проаналізувавши всі дані про стан моєї оптичної системи, поставив діагноз — катаракта та надав не лише корисні поради мені, але й простежив весь лікування, включаючи оперативне втручання.
Дуже вдячна офтальмохірургу- професору Жмурик Д.В. за проведені операції обох очей!!!
Його команда офтальмологів, задіяна в операційному процесі працює злагоджено і не лише якісно, але й з теплими почуттями до пацієнтів, адже переважна більшість з них люди похилого віку.
Якщо у мене виникне потреба знову звернутися до лікарів через проблеми зору, я прийду знову в «Очі-клінік», і всім буду радити, адже це високий європейський рівень і чисто українська турбота про кожну людину !!!

Юлія
10.09.2021

Була на консультації у Ольги Григорівни. Одразу видно кваліфікований спеціаліст, перевірила зір, дала рекомендаціі. Все чітко і зрозуміло.

Игорь
27.12.2024

Огромное спасибо….!!! Замечательная клиника, замечательные врачи!!!

Мария
09.09.2021

Мы уже не первый раз у врача этой клиники Ольги Григорьевны Волочанской. Приезжаем на профилактические осмотры после проведённой операции.У мамы диабет, обращались в многие клиники только здесь нам помогли. Всегда очень внимательно смотрят , рассказывают какое состояние глаз, помогают с лечением ,которое помогает нам сохранить высокое зрение. Благодарим за оказанную помощь и за то, что есть такие специалисты как она

Груздев Игорь
27.12.2024

Замечательные врачи! Великолепная клиника! Огромное спасибо Жмурику Дмитрию Васильевичу и всему персоналу…!!!

Тетяна
11.08.2021

Хочу подякувати Волочанській Ользі Григорівні за гарне ставлення, чуйне відношення, увагу, професіоналізм.
Моїй мамі було зроблено дві операцї. Залишись дуже задоволені.
Дякуємо, що даруєте можливість бачити світ.

Светлана
20.07.2021

В апреле прооперировали моего племянника, мы все очень волновались, парень офицер ему служить и Слава Богу все просто замечательно!!! Оперировал замечательный Доктор Жмурик Дмитрий Васильевич, о таких людях говорят Мастер своего дела!!! Спасибо Вам Доктор!!! Очень заботливо встретила нас Татьяна Манойловна, потрясающе красивая, интеллигентная женщина знающая свое дело!!! Татьяна Манойловна я Вам очень признательна за капли от аллергии, Вы спасли мои глаза! Земной поклон Вам люди в белых халатах!

Юрій
16.07.2021

Мені 84 роки, і доля позначила мене непростою катарактою. 13.07.2021 в 12:00 Головний лікар мед.центру «OCHI CLINIC» доктор медичних наук та офтальмолог вищої категорії Дмитро В. Жмурик та офтальмохірург Первак Олена М. прооперували катаракту і замінили мені кришталик лівого ока. Уже о 22 год. 30 хв. я насолоджувався балетом «Кармен» по ТБ «Mezzo». Дякую! Це факт, усе інше — деталі! Клініка з сучасним обладнанням, якого за свій вік я ще не бачив. Лікарі уважні до всіх пацієнтів, дають повну інформацію про стан хвороби і методи лікування. Широкий вибір кришталиків американської фірми «Alcon». Уважне післяопераційне обслуговування з інструкціями на місяць. На другий день проведено післяопераційне обстеження ока і видана детальна виписка із медичної карти. Минуло 4 дні. Дякую персоналу клініки і особисто Жмурику Д.В. і Первак О.М. Звертайтесь в кілініку — не пошкодуєте.

Сергій Горовець
29.06.2021

Так сталось що через супутнє захворювання, яке з,явилося чотири роки назад. Я став поступово, навіть можно сказати швидко, втрачати зір на обох очах. Випадково пішов до офтальмолога перевірити зір. Лікар подивився та виніс вердикт, що праве око майже не бачить. Ліве теж на межі. Треба негайно звертатися в любу офтальмологічну клініку для обстеження та вирішення виниклої ситуації. За допомогою я звернувся до свого дуже шанованого професора Рикова С.О.. Вислухавши мене він запропонував приїхати в на обстеження і консультацію в OCHI clinic що на Липківського 16В. Так я опинився в чудовій клініці, яка недавно відкрилася. При першому відвідуванні мене приємно вразили просторі та охайні приміщення. Їх функціональне розташування. Привітливий медперсонал від адміністратора до лікаря та високий професійний рівень. Нове сучасне медобладнання провідних світових фірм. В клініці все так організовано, що не дивлячись на значну кількість людей, черг не має. Обстеження пацієнтів відбувається синхронно завдяки попередньому запису. Після обстеження та консультації мені поставили діагноз катаракта обох очей. Запропонували операцію. Після спілкування з відомими не тільки в Україні лікарями, професором Риков С.О. та доктором медичних наук Жмурик Д.В. я охоче погодився. 25.03. мені була вдачно зроблена перша операція на правому оці та 24.06. 2021 р. на лівому. Робив операції особисто Жмурик Дмитро Васильович, а післяопераційні обстеження проводила Татяна Маноїлівна. Писати можно про клініку і медперсонал багато на радощах. Скажу одне, після чотирьох років сліпкуватості, я зараз гарно бачу. Хочу виразити щиру вдячність всій команді та злагодженій її роботі. Особлива подяка Жмурику Д.В. та Т.М. за їх людяність, професіоналізм, турботу та чуйне відношення до кожного пацієнта клініки. На кінець можу твердо сказати що Жмурик Д.В. як серед люду говорять, лікар від бога та золоті руки. Це ще при тому що мені робили дві операції як гемодіалізному пацієнту. Тому всім рекомендую вказану клініку. Звертайтеся. Не бійтеся. Тим паче що рядом м.Вокзальна. Зручне розташування. Заходиш в клініку і отримуєш якійсь родинний затишок від усього і страхи відходять. Бажаю клініці процвітання а медперсоналу божої благодаті. Земний уклін.

ГАННА РИЖЕНКО
20.05.2021

Вот уже пролетели 2 месяца, после операции факоэмульсификации катаракты ИОЛ Alcon. Что я могу сказать: с высочайшей миопии с большим астигматизмом, с мигреней, постоянного песка в глазах я попала в МИР 100% зрения (и это мне поставили мультифокальные ИОЛ не торические), головные боли, ощущения песка в глазах, ненависть к темноте, исчезли бесследно. Ювелирно-космические расчеты и идеально проведенные операции высокопрофессиональными врачами и лучшим в мире мед.персоналом подарили СЧАСТЬЕ: Видеть, чувствовать, продолжать свой активный образ жизни, жизнь меняется. Однозначно. Доверьтесь OCHI CLINIC и живите на полную катушку.

Ірина
15.05.2021

Доброго дня! Клініку рекомендую! Мама практично нічого не бачила. Зробили операцію, зір став набагато краще!!! Клініку однозначно рекомендую по всім критерім, зокрема:1.фахівці,2.індивідуальний підхід, 3.обладнання, 4. обслуговування. Клініка однозначно викликає довіру!

СЕРГІЙ
08.04.2021

Тільки найкращі враження

Сергій Горовець
29.03.2021

Cергій
Вчора був на обстеженні очей в клініці. Вражений умовами та обладнанням. Просторі та уютні приміщення. Дуже привітний та професійно підготовлений медперсонал. Саме сучасне нове обладнання провідних фірм. Отримав масу задоволень від обстеження та спілкування. Особливо від спілкування з професором Риков С.О. і головним лікарем доктором медичних наук Жмурик Д.В. Нехай Вашому колективу щастить. З повагою Ваш пацієнт С. Горовець. Всім рекомендую. Завітайте до клініки. Не пожалкуєте.

Ганна Риженко
15.03.2021

Майже усе життя, років з 8, я знаходилася на диспансерному обліку зі своєю міопією обох очей та з астигматизмом, років з 18 бачу лише 0,02-0,03 з 1. Контактні лінзи, дистрофічна сітківка, ніякого спасіння, але надія бачити усе без лінз та окулярів була. Це Космос, Оргазм та Магія, коли у клініці, після ретельного обстеження, оперуют твоє перше око (факоемульсіфікація кришталика ІОЛ Паноптікс) і ти бачиш цим оком, зір є в даль, та й ближній. Ааааа. Звісно, що справа тут у високому професіоналізмі усього персоналу клініці. Бо з тобою працює ціла команда лікарів. Дякую, Дмитру Васильовичу й усім. Чекаю на повернення зору на другому оці.

1 2 3 4 5
Виберіть свою клініку
м. КИЇВм. ЛЬВІВ
Запис на підбір окулярів
форма успешно отправлена