search
Пошук
local
UA

відгуки
наших пацієнтів

гортайте
Кирил
03.07.2022

Дуже дякую лікарю Жмурику Костянтину Васильовичу та лікарю Горобець Інні Петрівні за проведення повної діагностики та за надану консультацію, можу відмітити, що лікарі дуже уважно та серйозно вислуховують усі скарги, якщо потрібно уточнюють всі моменти, які пацієнт може упустити під час опису, а також індивідуально підбирають лікування та всі необіхдні медикаменти. Дуже раджу цих лікарів, з радістю буду ходити на наступні профілактичні консультації саме до них.

Руслан К.
30.06.2022

Миру і здоров’я всім. Я військовослужбовець ЗСУ. Звернувся зі своєю проблемою до цієї клініки. Мене прийняли і прооперували. Зір набагато покращився. Зауважте, в цей нелегкий час для нашої країни і для бізнесу, з мене не взяли ні гривні. Щиро дякую їм за це. Особиста подяка директору Жмурик Тетяні Маноліївні та лікарю Тумановій Оксані Вікторівні, справжнім фахівцям. Разом ми переможемо. СЛАВА УКРАЇНІ.

Іщенко Майя Іванівна
24.06.2022

Ще раз пишу відгук. Була повторна планова операція. Дякую Жмурику Дмитру Васильовичу та Волочанській Ользі Григорівні, анестезіологу. Дуже професійні лікарі. Всі етапи в клініці комфортні. Нагадають про час операції, привітні та уважні адміністратори, зручне перебування в клініці. Турбуються перед очікуванням операції. Все вчасно. Відповідають терпеливо на всі питання. Це дуже високий і сучасний рівень! Всьому колективу клініки
дякую!

Виолошин Валерій
04.05.2022

Дякую за повернення повноцінного життя, бачу!
Найвища оцінка роботі усьому медичному персоналу, низький уклін Дмитру Васильовичу!
Разом до Перемоги!

Ничипоренко Віталіна
04.05.2022

У квітні 2022 року успішно прооперували два ока моїй матусі, була видалена катаракта із заміною кришталика. Щиро дякую Жмурику Дмитру Васильовичу і його високопрофофесійній команді лікарів. “OCHI CLINIC” – це справжня європейська клініка із сучасним медичним обладнанням, де працюють найкращі фахівці, які дають можливість своїм пацієнтам знову відчути радість життя і побачити усе розмаїття його барв.

Мкртчян Вікторія Сергіївна
06.04.2022

Волочанська Ольга, дуже вдячна вам за прийом. Все на найвищому рівні. З одного візиту вирішили мою проблему. Рекомендую. Якщо що, то тільки до цього лікаря. Дуже вам вдячна.

Осадчук Володимир
10.02.2022

РЕКОМЕНДУЮ!
Тому, що в “Очі клінік” мені успішно прооперували два ока.
Сердечно дякую Жмурику Дмитру Васильовичу, Жмурику Костянтину Васильовичу та Первак Олені Миколаївні.
Лікарі від Бога.
В березні ц.р. плануємо в клініці операцію ока старшого брата

Дзюба Микола!
02.02.2022

Звернувся за порадою друзів до клініки, а точніше, до лікаря Новак Наталії Васілівни. З перших хвилин співбесіди зрозумів, що потрапив до професійної команди. Дуже задоволений. Тепер всім раджу.

Лідія Петрівна
30.01.2022

Майже половину свого життя в мене був дуже поганий зір. В мене діагностували катаракту середнього ступеня і дуже довго я ненаважувалася зробити операцію по заміні кришталиків. В грудні 2021 року, за порадою свого офтальмолога, я прийшла на прийом у клініку саме до Новак Наталії Василівни. Ця лікарка-справжній професіонал, майстер своєї справи на високому рівні. Дуже доброзичлива, уважна до побажань пацієнтів. Вона чітко і зрозумілими словами пояснила суть проблеми та шляхи її вирішення. Незважаючи на хвилювання, операції на обох очах пройшли безболісно та успішно. Наталія Василівна зробила все дуже оперативно. І вже за два тижні в мене був зір 100%. Щиро дякую Наталії Василівні та всьому персоналу клініки за те, що подарували мені нове, яскраве і чітке бачення навколишнього світу. Рекомендую цю клініку всім!!!

Школьнік Олександр Львович
20.01.2022

Доброго дня! Хочу передати щиру вдячність лікарю з Великоі літери, Новак Наталі Васильовні! Після обстеження і проведення операціі, я знову повернувся до нормального життя!Зір поновився до 100 відсотків! Ще раз дякую Що Ви є!!!!!!!!!!!

Соловйова Олена
10.01.2022

Первая консультация (оказалась набухающая катаракта)было страшно но после доходчивых объяснений Панченко Ю.А.страхи ушли а доверие к клинике появилось.Огромное спасибо хирургу Жмурик Дмитрию Васильевичу-это высший уровень , просто ювелирная работа.Видела на 30%теперь 90%. После операционный период наблюдается врачами очень внимательно.Я очень довольна разультатом , спасибо Вам.❤️

Нелля
01.01.2022

Зробили мамі заміну обох кришталиків. Зараз мама бачить майже як орлиця. Дякуємо лікарям та персоналу за турботу та якісну роботу.

Іван Олександрович
12.12.2021

Годами намучавшись от лечения катаракты мифическими средствами я просто зашел в ОЧИ КЛИНИК и за несколько часов прошел путь от диагностики до операции. В операционной Главврача Дмитрия Васильевича мог бы полечится и сам Байден не расставаясь со своим атомным чемоданчиком,тут все под контролем,все больные в сознании,мое давление регулировалось.Я даже не заметил когда началась и закончилась операция.Браво.В клинике желаемое больным совпадает с обещенным.Сотрудники очень обаятельны,все больше напоминает по комфорту спа -салон ,а не медцентр.Огромное спасибо персоналу и Главврачу за их труд хранителей здоровья.

Шуляк Ірина
30.11.2021

Коли виникла проблема оперативного втручання в очі, шукала лікаря від Бога, просила допомоги в молитвах. Мене було почуто і направлено в офтальмологічний медичний центр OCHI CLINIC
Там працює команда висококваліфікованих спеціалістів і очолює цю команду головний лікар, доктор медичних наук Жмурик Д.В. із золотими руками і великим добрим серцем.
Діагностику, оперативне втручання проводять з допомогою нового сучасного обладнання провідних світових виробників. До найменших дрібниць продумано дизайн медичного центру, як для зручності лікарів так і для комфортного перебування пацієнтів.
Це все вже налаштовує на позитивне вирішення очних проблем. Плюс доброзичливе відношення обслуговуючого персоналу.
Велика довіра до лікарів дала мені впевненість йти на операцію без остраху і напруження. Операція пройшла успішно.
Висловлюю безмежну вдячність директору медичного центру Жмурик Тетяні Маноїлівній, головному лікарю д.м.н. Жмурик Д.В., котрий оперував мою набухаючу катаракту, лікарям, які проводили діагностику та післяопераційний огляд, адміністраторам, всій злагодженій команді медичного центру.
Хто шукає висококваліфікованих спеціалістів, хто зневірився і втратив надію на допомогу, в медичному центрі OCHI CLINIC вам допоможуть. Там отримаєте не тільки гарний зір, а і радість насолоджуватись цим життям.
Низький уклін тим хто любить людей і допомагає їм.

Патока Лариса
30.11.2021

Оперировали маму – замена кристаллика !!!!огромное спасибо хирургу Жмурик Д.В. И доктору Волочанской О.Г. За чудесно проведенную консультацию и операцию !!!! И всему персоналу за сервис и профессионализм !!!! Желаем вашей клинике успехов! И еще раз благодарим и рекомендуем вас своим друзьям и знакомым !!!!!

1 2 3
форма успішно надіслана