Проходила обстеження в клініці OCHI, у мене сложний астигматизм на обох глазах. Залишилась дуже достатня технічний рівень діагностики та попередньо встановлений сервіс від персоналу кліників. Благодарю доктора Верещагина Николаоса за уважність і професіоналізм. Рада, що у нас вже є такого високого рівня клініка та фахівці.
За рекомендацією знайомих, прочитавши відгуки, звернувся за консультацією в ОЧІ КЛІНІК! Звернувшись, оскільки з віком є проблеми із зором, ми шукаємо фахівців для створення необхідності проведення операцій та саме тих! Чув про заміну кришталіка …
Приємно було враженим чуйним відновленням працівників клініки від адміністратора до лікаря! Сама клініка повертається своїм сучасним та новим обладнанням! Високим професійним рівнем фахівців! Особливо хочу відмітити та висловити щиру під’яку та високий професіоналізм лікаря Верещагіна Ніколу Петровича! Я у своїй житті маю досвід спілкування із лікарями офтальмологами, але Микола Петрович дійсно Фахівець з великої букви! Чув від знайомих, що він здобув освіту та практичний досвід за кордоном у Європі та інших країнах! Коли після його обстеження та огляду, він дасть своє заключення, запропонує реальні варіанти покращення мого зору чи радикального рішення, а лише попереднє рішення, яке фактично робить Фахівець за допомогою! Браво! Щиро вдячний і до зустрічі!
Дмитро Васильович найкращий фахівець у своєму делегуванні, два роки тому спас мені глаз після тяжкої травми, один з них може знайти розрив після тривалої перевіреної операції. Я думав і бачити не буду, але я зібрав глаз считай з нуля, травма була дуже серйозна. Спасибі велике за те, що є такі фахівці.
Дуже зручне розташування клініки, моїй бабусі з іншої області було просто приїхати на операцію. Дякую всім лікарям за їх професіоналізм і турботу!
Вчора відвідала клініку OCHI. Дуже приємні враження. Зручне розташування клініки, неподалік вокзалу. Привітний персонал. Мені зробили обстеження. Потім мене оглянув лікар і розказав мені, як я маю лікуватись. У мене діабет. Із задоволенням прийду у цю клініку ще.