search
Пошук
local
UA
гортайте
Травматичні ураження ока
Поширені запитання

Як запобігти пошкодженню очей?

Завжди пам’ятайте та дотримуйтесь техніки безпеки під час роботи в особливо небезпечних умовах, використовуйте захисну маску або окуляри. Захищайте очі від агресивного світлового впливу, зокрема сонячного світла. Помнете підібрати засоби оптичного захисту ви можете зі своїм лікарем-офтальмологом.

Як лікувати травматичні ураження ока?

Травма ока найчастіше супроводжується порушенням анатомічної цілісності ока. Спосіб лікування залежить від інтенсивності травми. Ерозії на поверхні ока, які можуть виявлятися у вигляді подряпин, достатньо лікувати медикаментозно. Оцінити інтенсивність пошкодження та підібрати правильне лікування при травмі ока може лише лікар-офтальмолог. Травми ока, які супроводжуються пошкодженням глибоких тканин, можливо лікувати виключно хірургічним шляхом.

Як лікувати травму рогівки ока?

Як і інші травматичні ураження ока, травму рогівки можна лікувати як медикаментозним шляхом, так і хірургічним залежно від пошкодження. У медичному центрі Очі Клінік успішно проводяться мікрохірургічні операції щодо відновлення цілісності рогівки ока при травматичних впливах будь-якої складності.

Як швидко відновлюється рогівка ока після пошкодження?

Залежно від інтенсивності травми ока рогівка може відновлюватися в максимально короткі терміни – за одну добу, а також може пройти більш тривалий період – терміном до 1 місяця. У дітей незначні травми у вигляді подряпин гояться протягом декількох годин.

форма успішно надіслана