search
Пошук
local
UA

Інформація для пацієнта
обладнання і технології

гортайте
01 — 

Інтегровані інтраопераційні зображення OCT 4 ZEISS OPMI LUMERA 700 дозволяють чітко візуалізувати кожну операцію, допомагаючи досягти найкращих результатів. 

ZEISS OPMI LUMERA 700 забезпечує неперевершений інтраопераційний огляд переднього та заднього відрізку ока завдяки легендарній оптиці ZEISS, а також запатентованій підсвітці SCI.

 

02 — 

StellarisElite сучасне поєднання ефективного ультразвуку та систем стабілізації внутрішньоочного тиску для швидкої та безпечної факоемульсифікації.

03 — 

Single 3D Retina достатньо для проведення як аналізу сітківки, так і глаукоми на основі сканування сітківки. Програмне забезпечення автоматично розпізнає 8 шарів сітківки. Таким чином, можна отримати більш точний діагноз та відобразити будь-які зміни стану сітківки пацієнта.

04 — 

Лікування першої лінії. Відсутність теплових пошкоджень. Повторюваний.
Селективна лазерна трабекулопластика (SLT) – це перевірена терапія, що підтримується більш ніж 10-річними клінічними даними. SLT націлений на багаті меланіном клітини, які поглинають енергію лазера, щоб викликати реакцію загоєння, яка починає відновлювати функцію трабекулярної сітки.
Лазерна енергія подається короткими фіксованими імпульсами над великим, однорідним розміром плями, що не призводить до теплових пошкоджень. Через щадну доставку та відсутність постійного руйнування трабекулярної сітки, SLT залишає конструкції цілими і може бути повторена за необхідності.

05 — 

Перевагою лазерної коагуляції сітківки є те, що лікування проводиться в амбулаторних умовах, із застосуванням крапельної анестезії, що зменшує навантаження на інші системи та органи пацієнта в порівнянні з загальною анестезією. Коагуляція лазером проводиться без розрізів, чим зменшує больові відчуття прискорює відновлювальний процес після процедури. Одразу по закінченні фотокоагуляції лікар оглядає пацієнта і відпускає додому. Основною метою лазерної коагуляції є локальна дія на патологічний осередок і створення спайки сітківки ока з судинною оболонкою.

форма успішно надіслана