search
Пошук
local
UA
гортайте
Діагностика зору у дітей
Поширені запитання

Як лікувати травматичні ураження ока?

Травма ока найчастіше супроводжується порушенням анатомічної цілісності ока. Спосіб лікування залежить від інтенсивності травми. Ерозії на поверхні ока, які можуть виявлятися у вигляді подряпин, достатньо лікувати медикаментозно. Оцінити інтенсивність пошкодження та підібрати правильне лікування при травмі ока може лише лікар-офтальмолог. Травми ока, які супроводжуються пошкодженням глибоких тканин, можливо лікувати виключно хірургічним шляхом.

Як запобігти пошкодженню очей?

Завжди пам’ятайте та дотримуйтесь техніки безпеки під час роботи в особливо небезпечних умовах, використовуйте захисну маску або окуляри. Захищайте очі від агресивного світлового впливу, зокрема сонячного світла. Помнете підібрати засоби оптичного захисту ви можете зі своїм лікарем-офтальмологом.

Як довго лікувати синдром сухого ока?

Лікування синдрому сухого ока спрямоване на відновлення всіх трьох куль слізної плівки ока. Для того щоб процес одужання проходив швидше, необхідно виключити провокуючі захворювання зовнішні фактори. Необхідно дотримуватися режиму роботи та відпочинку при роботі на близькій відстані, виконувати гімнастику для очей. Лікарі офтальмологи відпочивати кожні 40 хвилин під час роботи за екраном монітора, тривалого читання або іншого заняття, що потребує максимальної концентрації зору.

Що робити, якщо у мене синдром сухого ока?

Перше, що має зробити пацієнт, у разі підозри у себе синдрому сухого ока – звернутися до лікаря – офтальмолога та не займатися самолікуванням та самодіагностикою. Дуже часто синдром сухого ока плутають із такими захворюваннями ока, як алергічна реакція, кон’юнктивіт, демодекоз повік, призначаючи самостійно неправильне медикаментозне лікування та посилюючи основне захворювання. Враховуючи інтенсивність прояву захворювання, протікання, наявність або відсутність контактних лінз лікар підбирає необхідне лікування. При виборі медикаментів у вигляді очних крапель або таблетованого лікування лікар також враховує анамнез життя пацієнта та наявність протипоказання до використання препаратів.

форма успішно надіслана