search
Пошук
local
UA
гортайте
Рефракционная ленсэктомия
Поширені запитання

Класифікація діабетичної ретинопатії

Розрізняють непроліферативну, препроліферативну та проліферативну (з розростанням патологічних плівок) ретинопатію. Комп’ютерна томографія ока та огляд очного дна дозволяє лікарю класифікувати діабетичну ретинопатію та визначити тактику лікування.

Під яким наркозом видаляють катаракту?

Оперативне втручання під час лікування катаракти ока проводиться виключно під місцевою краплинною анестезією. Немає необхідності навантажувати організм пацієнта додатковими сильнішими видами анестезії. Незалежно від цього, перед проведенням оперативного втручання кожен пацієнт Очі Клінік проходить огляд та консультацію анестезіолога. Під час втручання пацієнт залишається у свідомості, реагує на прохання та вказівки лікаря-хірурга та не відчуває дискомфорту під час 5-15-ти хвилинної мікрохірургічної операції ока, яка включає, в тому числі, імплантацію кришталика.

Що таке катаракта?

Катаракта – захворювання кришталика ока, яке зустрічається в офтальмологічній хірургії частіше за інші захворювання і супроводжується помутнінням кришталика ока. Причиною появи захворювання найчастіше є порушення обміну речовин у кришталику ока з віком. Саме тому захворювання проявляється, переважно у віці після 45 років.

Часто зустрічається катаракта ока на тлі генетичних змін, меншою мірою внаслідок прийому специфічної медикаментозної терапії чи травми ока. Основними симптомами, що супроводжують катаракту є: зниження гостроти зору, помутніння зображення. Використовуючи специфічну діагностику, лікар точно визначає ступінь захворювання, підбирає розміри кришталика та спосіб оперативного втручання.

Як запобігти пошкодженню очей?

Завжди пам’ятайте та дотримуйтесь техніки безпеки під час роботи в особливо небезпечних умовах, використовуйте захисну маску або окуляри. Захищайте очі від агресивного світлового впливу, зокрема сонячного світла. Помнете підібрати засоби оптичного захисту ви можете зі своїм лікарем-офтальмологом.

форма успішно надіслана