search
Пошук
local
UA

Онлайн тест на визначення макулодистрофії

гортайте

Тест направлений на перевірку центрального поля зору. Виконується для оцінки та можливого прояву перших симптомів макулярної дегенерації ока.

Під час діагностики зображення повинно розташовуватись на відстані 20-30 см. Проходити тест можна в окулярах чи контактних лінзах. Прикриваючи одне око, зконцентруйтесь на центральній точці, оцініть сітку, яка потрапляє в поле зору: всі лінії повинні приглядатись рівними і прямими, квадрати – однакового розміру, зони, де малюнок не може деформуватись, бути в тумані чи втрачати колір. Повторіть тест для іншого ока.

У випадку, якщо було помічено деформацію ліній, викривлення, спотворення, уривчастість або випадання клітинок, затуманювання тощо – терміново зверніться до лікаря. Саме це може бути проявом макулодистрофії.

Зверніть увагу!
Підчас перевірки Ви повинні перебувати у стані спокою та в гарному настрої. Результат проходження онлай-тестування самостійно без лікаря може містити похибку. Детальну інформацію щодо стану Ваших очей можна отримати на консультації лікаря-офтальмолога. Якщо в результаті перевірки виявились невідповідності, Ви завжди можете звернутись до офтальмолога Очі Клінік.

Тест на визначення макулодистрофії

форма успішно надіслана