search
Пошук
local
UA

Мікрохірургічна комбінована система
stellaris elite™ (Quantel Medical, Франція)

гортайте
Переваги

Система призначена для застосування, як в хірургії переднього сегмента, так і в хірургії заднього сегмента ока. У системі передбачені необхідні засобів для проведення факофрагментації (коаксильної або бімануальної), іригації / аспірації, вітректомії.

Система підтримки стабільності роботи передньої камери Adaptive Fluidics.
Система автоматично підвищує інфузійний тиск для підтримки сталості передньої камери. Динамічна компенсація інфузійного тиску, стабілізує зміну в потоках рідин для кращого контролю об’єму передньої камери та сталості внутрішньоочного тиску.

Система контролю ультразвуку Attune.
Ефективна емульсифікація з використанням 6-ти кришталевої  УЗ рукоятки 28.5 kHz. Амплітуда ходу голки 150 мікрон, забезпечує високоефективну емульсифікацію. Працює в поєднанні з AdaptiveFluidics.

Ефективна вітректомія.
StellarisElite пропонує широкий вибір зондів для вітректомії. Модифіковані вітреотоми забезпечують кращу якість роботи. Максимальна частота різів для вітреотома збільшилася з 5000 до 7500 cpm. Можна регулювати частоту різів з 30 до 7500 cpm за допомогою цифрової клавіатури.

Вентурі / роторна помпа.
Забезпечує баланс динаміки аспірації та іригації для більш точного та передбачуваного контролю рівня вакууму.
Бездротова педаль з подвійним лінійним контролем.
Повністю програмована педаль в двох площинах. Можливість зміни значення вакууму та режимів роботи з використанням інструменту, які можуть не залежати  один від одного, так і залежно – пропорційно або обернено пропорційно працювати. Бездротова технологія Bluetooth ™ дозволяє зменшити кількість провідників в операційній системі та помітити педаль у будь-якому зручному для хірурга місці.

форма успішно надіслана