search
Пошук
local
UA

Онлайн тест на визначення сприйняття кольору

гортайте

Для проходження тесту, порахуйте, скільки кольорів Ви бачите в спектрі. Зазвичай одна з чотирьох людей бачить всі кольори цього спектру. В результаті тесту порівняйте результат:

Менш 20 кольорів. Ви – дихромат. Тобто у вас лише два типи кольорочутливих колб в оці. Можливо, найчастіше ви носите чорний, бежевий або синій одяг. 25% людей потрапляють до цієї категорії.

Від 20 до 32 кольорів. Ви – трихромат. У вас є три види колб в оці. Ви можете розрізняти багато відтінків у фіолетовій, синій, зеленій та червоній областях спектру. До цієї категорії потрапляє близько 50% населення Землі.

Від 32 до 39 кольорів. Вітаємо! Ви – тетрахромат. У таких людей працює чотири види колб. Швидше за все вас дратує жовтий і ви не носите одяг цього кольору. Близько 25% людей – тетрахромати.

Понад 39 кольорів. Тоді порахуйте знову! Діана Дервал пояснює, що на цьому спектрі – всього 39 різних кольорів і, ймовірно, тільки 35 видно добре, з урахуванням того, що ви дивитеся на екран комп’ютера, а не на паперовий оригінал.

Зверніть увагу!
Підчас перевірки Ви повинні перебувати у стані спокою та в гарному настрої. Результат проходження онлай-тестування самостійно без лікаря може містити похибку. Детальну інформацію щодо стану Ваших очей можна отримати на консультації лікаря-офтальмолога. Якщо в результаті перевірки виявились невідповідності, Ви завжди можете звернутись до офтальмолога Очі Клінік.

Тест на сприйняття кольорів

форма успішно надіслана