search
Пошук
local
UA

Рекомендації пацієнтам після
проведення інтравітреальної ін'єкції

гортайте

Інтравітреальне введення лікарського препарату – медична маніпуляція, за допомогою якої лікарські препарати вводяться безпосередньо в склоподібне тіло (всередину ока). Це дозволяє досить швидко отримати високу концентрацію діючої лікарської речовини безпосередньо в зоні патології та мінімізувати системний вплив на організм.

Інтравітреальні ін’єкції проводяться в умовах операційної в стерильних умовах, із супроводом анестезіолога. 

Закрапування місцевих знеболюючих крапель дозволяє провести процедуру практично безболісно.

Введення лікарського препарату триває всього декілька секунд.

Після ін’єкції може незначно підвищитись внутрішньочний тиск, виникнути відчуття стороннього тіла, незначний біль та “літаючі мушки”  перед оком.

Після проведеної інтравітреальної ін’єкції для досягнення оптимального результату необхідно виконувати наступні рекомендації:

В першу добу після операції:

  1. Не торкайтесь до оперованого ока, не тріть його руками. 
  2. Ппибувши додому, зніміть асептичну пов’язку (захисні окуляри) і крапайте очні краплі відповідно до призначень лікаря.

На наступний день після операції :

  1. Продовжити закрапування очних крапель.
  2. Приїхати на огляд до медичного центру «OCHI Clinic» в призначений час.

Краплі можна закрапувати самостійно або це можуть робити рідні чи близькі люди. Вимивши руки з милом, відтягніть вниз нижню повіку оперованого ока, в утвореному просторі між повікою та оком крапніть 1 краплю ліків (не торкайтеся до ока піпеткою, не доторкайтеся флаконом до повік і до вій!). Під час цього краще дивитися вгору. Зручно закрапувати ліки лежачи на спині. Перерва між закрапуванням різних видів крапель не менше 5-10 хвилин. Вночі крапати краплі не потрібно.

Після огляду лікар призначить Вам дату наступного візиту та час проведення оптичної когерентної томографії.

Вам, як пацієнту,  потрібно усвідомлювати, що хронічний перебіг діабетичного набряку макули (ДНМ) чи вікової макулярної дегенерації (ВМД) вимагає встановлення певного регулярного (!) плану лікування та спостереження. 

Як правило, лікування розпочинають з однієї ін’єкції раз на місяць впродовж перших 3 – 5 місяців, після чого інтервал між ін’єкціями подовжується до двох – трьох місяців. Після 6-12 місяців лікування , на підставі оцінки  гостроти зору та результатів оптичної когерентної томографії, лікар встановить наступний рекомендований саме Вам план лікування.     

ми представляємо
хірургію ока

Наші лікарі проводять діагностику та лікування органів зору за світовими клінічними протоколами, застосовуючи новітні та доказові методики.

Постійними консультантами офтальмологічного центру є світила офтальмології у різних напрямках мікрохірургії ока.

запис на прийом
Фахівці
форма успішно надіслана