Меню
search
Пошук
local
UA
0 800 333 707
дзвінки безкоштовно
м. КИЇВ
search
Пошук
local
UA
м. КИЇВ
phone Київ: 0 800 333 707
дзвінки безкоштовно

Відгуки
клієнтів - Сторінка 2

гортайте
Кузнєцова Тетяна
01.04.2025

OCHICLINIK – це клініка Європейського рівня. Дякую усьому колективу професіоналів, а особливо Дмитру Васильовичу Жмурику за успішне проведення операції, та Гриценко Анастасії Віталіївні за професіоналізм та чуйне, турботливе ставлення. Ваша клініка – Чудова, всі Лікарі -справжні професіонали, майстри своєї справи. Рекомендую всім OCHICLINIK!

Віннікова Ольга Петрівна
01.04.2025

я дуже вдячна Васильцову Ігорю Анатолійовичу за допомогу та лікування. Звертаюся до нього не вперше. Професіонал.

Ворушило
01.04.2025

Прийшов на консультацію до Новак Наталі Василівни після іншого лікаря. Консультацію провела дуже гарно і головне пояснила все так що мені все стало зрозуміло.
Наталя Василівна зробила операцію по заміні хрусталиків спочатку на одному оці, а через дві неділі на іншому оці. Наразі все добре бачу і дуже радий що потрапив саме до неї. Рекомендую її всім.

Малашкіна Тетяна Вікторівна
01.04.2025

Доброго дня, хочу подякувати всьому персоналу клініки! Від дверей входу до операційної ти відчуваєш теплі і професійні відносини до кожного поціента! Чесно кажучи я не сподівалася що приватна клініка зможе задовольнити потреби не заможних людей на вищому рівні. В цій клініці не звертають уваги на ваши кошти, вам пропонують послуги на вищому рівні на ті кошти які ви можете витратити, до всіх патентів дуже гарне ставлення, с повагою і піклуванням про ваше здоров’я! Сама дуже хвилювалася пропонувати чоловіку цю клініку, просто нам повезло, ми живемо на в проте, на Липківського 15, я підійшла під вхід клініки і запитували всіх патентів які від туди виходили, не одного поганого відгка я не почула. Дуже, дуже вдячна всьому персоналу! Молодці!!!!

Ворушило
01.04.2025

Відгук про лікаря-хірурга Новак Наталію Василівну

Хочу висловити величезну подяку лікарю-хірургу Новак Наталії Василівні за професіоналізм, уважність і чудово проведену операцію з заміни кришталика батькові. Його зір був лише 3%, але вже через два тижні після операції він відновився до 90% – це справжнє диво!

Окремо хочу відзначити її уважне ставлення до пацієнтів: консультація була проведена на найвищому рівні, всі етапи лікування детально пояснені зрозумілою мовою, що допомогло нам зменшити хвилювання та впевнено довіритися лікарю.

Дякую за Вашу працю, золоті руки та щире ставлення! Рекомендую всім, хто шукає досвідченого та відповідального спеціаліста!

Веретеннікова Н Е
01.04.2025

Чудова клініка.Молодий та розумний персонал.

Олена
01.04.2025

До того як потрапила в ОчіКлвнік, пройшла консультації ще в декількох місцях. Але зупинила свій вибір саме на цій клініці, і дуже задоволена. Дуже вдячна Новак Наталі Василівні за проведену операцію по заміні хрусталиків, за відношення, за консультацію. Чудова лікар із золотими руками, прекрасна людина з добрим серцем! Безмежно вдячна за мій новий зір. Дуже сподобалось в цій клініці все. Тому тепер вся моя сім’я постійні пацієнти саме цієї клініки.

Купрейчук Н.В
01.04.2025

Вітаю!
Офтальмологічна клініка Ochi clinic – це клініка,яка для мене є найкращою в наданні послуг.
Я дуже вдячна лікарю Жмурику Дмитру Васильовичу за проведену операцію.
Це лікар, якому можна довірити своє здоров’я .
Я щаслива,що проходила лікування саме в цій клініці!
Дякую!!!
Однозначно рекомендую цю клініку,як найкращу !

КУРОВСЬКА ЗОЯ
01.04.2025

Звернулась в ОЧІ КЛІНІК зі своєю проблемою з очима. У захваті від організації роботи клініки: все чітко, кваліфіковано, все продумано, організовано. Чудові лікарі! Операцію робив Жмурик Д.В., а Первак О.М. проводила обстеження і консультувала протягом 1,5 місяця. Команда клінікі – просто СУПЕР! Всім своїм знайомим раджу звертатися до ОЧІ КЛІНІК.

Тершак Поліна Валентинівна
01.04.2025

21.05.24р. мені провели операцію по заміні кришталика (праве око). Підготовка до операції і сама операція відбулися безболісно і швидко. Результат-відмінний. На другий день після операції перевірка показала 80% зір, а вже 25.05.24 став зір 100%. Хочу відмітити професійну роботу всієї лікарської команди медичного центру “Очі Клінік”. Особливу подяку висловлюю головному лікарю центру, доктору медичних наук, хірургу-офтальмологу вищої категорії Жмурику Дмитру Васильовичу.Ви Професіонал з великої літери, лікар від Бога.Ви подарували мені бачити навколишній світ в яскравих кольорах , а також займатися своєю улюбленою справою ( творити картини за допомогою алмазної мозаїки, вишивати, в’язати). Будьте здорові і даруйте людям радість, особливо в цей нелегкий для України час. Всім, у кого є проблеми з зором, рекомендую звертатися по допомогу в медичний центр “Очі Клінік”.

Горбань Валентина
01.04.2025

Я зверталася до різних лікарів зі своєю хворобою, але, на жаль, мені не могли допомогти. Мій стан погіршувався – через високий очний тиск я поступово втрачала зір. Прогнози були невтішні.

Моя лікарка порадила мені звернутися до професора Рикова Сергія Олександровича, який працює в OCHI Clinic. Я приїхала з великою надією – і не дарма! В клініці мене тепло зустріли, провели детальне обстеження на сучасному обладнанні та поставили точний діагноз. Завдяки високому професіоналізму лікарів мені призначили ефективне лікування. Моє життя буквально змінилося на 180 градусів!

Я безмежно вдячна професору Рикову Сергію Олександровичу – справжньому лікарю від Бога!

Окремо хочу відзначити лікаря-асистента Шевчук Людмилу Олександрівну – молоду, перспективну, чуйну спеціалістку з великим серцем. Вона – надійне сьогодення та майбутнє української медицини.

Також приємним бонусом стало зручне розташування клініки – недалеко від залізничного вокзалу.

Щиро дякую команді OCHI Clinic за порятунок мого зору!

Олена Лосєва
01.04.2025

Медичний центр перевершив мої очікування. Кваліфікований та доброзичливий лікар Гриценко Анастасія детально та зрозумілими словами пояснила мою ситуацію. Лікар порекомендувала подальші способи лікування та існування). На моє прохання надала подальші рекомендації щодо побутової поведінки та як далі жити саме в моєму стані. Можу позитивно відмітити сучасне діагностичне обладнання, чудовий зал рецепції та досвідчений персонал за апаратами. Уважні, доброзичливі, кваліфіковані спеціалісти та адміністратор. Зручне розташування в районі Залізничного вокзалу. Я рекомендую усім зацікавленим цю клініку якальтернативу іншим закладам, як державним, так в комерційним. Найкращий рівень сервісу на всіх ділянках ділянках.

Кудряшов Володимир Іванович
01.04.2025

Був на консультації в Очі клінік.Мене приймала лікар-консультант Новак Людміла Пантелеєвна.Дуже дякую.Мене добре і кваліфіковано обслужили.Виконали багато різних замірів і дослідів з моїми очима.Мені вселили довіру і надійність у своїх діях по лікуванні очей.Тепер я вірю, що мені повернуть зір лівого ока.Бажаю успіхів і наснаги увашій роботі! Кудряшов Володимир Іванович.

Лариса
01.04.2025

Нещодавно мені зробили операцію по заміні крішталіка в OCHI CLINIC. Від щирого серця хочу подякувати головному лікарю клініки -Жмуріку Дмитру, який робив мені операцію. Лікар – висококваліфікований, чуйний та доброзичливий! На жаль, у звʼязку з тим що катаракта була застаріла, реабілітація зайняла більше місяця. Але весь цей час я відчувала турботу лікарів. Хочу окремо відмітити молодого лікаря – Козий Андрія, який весь післяопераційний період супроводжував мене особисто. Не зважаючи на його молодий вік, відчувається професіоналізм та уважність до пацієнтів ! Тому рекомендую всім, в кого є така проблема, своєчасно звертатись саме до цієї клініки.

Іщук Людмила
27.12.2024

Підтримую всі позитивні відгуки про професійність, високу кваліфікацію та доброзичливість всіх співробітників клінікі. Дякую Васильцову Ігорю Анатолійовичу за вичерпну консультацію. Хочу відмітити, що лікар чітко пояснює призначення, їх невідкладність або можливості спостереження. Залишилося відчуття поінформованості і довіри до спеціаліста. Дякую!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Виберіть свою клініку
м. КИЇВм. ЛЬВІВ
Запис на підбір окулярів
форма успішно надіслана