Хороший медичний центр з хорошими спеціалістами, які завжди допоможуть з вирішенням проблеми. Дівчата на рецепції привітні та ввічливі, лікарі кваліфіковані та знають свою справу. Будемо звертатися не один раз та радити близьким.
Уклінно дякую професіоналам з великої літери Дмитро Васильович Жмурик,
Костянтин Васильович Жмурик за їхні золоті руки і високий професіоналізм!
Я БАЧУ!!!
без окулярів і операція пройшла (для мене) легко,безболісно !
Як добре,що маємо у нас в Україні таку клініку!
Там все на найвищому рівні!
Без сумніву тільки OCHICLINIK!
Дякую дуже вам за вашу працю!
Рекомендую!
Моя сусідка мала серйозну проблему з очима, запущену катаракту і крововилив в одне око через падіння. Потрібна була термінова операція. Мова йшла, навіть, про операцію під загальним наркозом, але загальний наркоз не дозволяв невролог. Лікар Дмитро Васильович Жмурик за одну операцію під місцевим наркозом зміг і усунути наслідки крововиливу і замінити кришталик. Зір було відновлено, тепер сусідка добре бачить. Ми з сусідкою дуже вдячні Дмитру Васильовичу і всій команді за це! Хочу також відмітити дуже хорошу організацію процесів від діагностики до пост-операційної допомоги.
Спостерігаємось в медичному центрі не перший раз.
Сьогодні були на черговому огляді, всі дуже привітні, лікарі хороші, медсестри уважні, а дівчата на рецепції приємні та завжди посміхаються, таке і має бути обличчя такого мед.закладу! Щиро рекомендую друзям та знайомим!
Дуже приємно прийти в клініку, де тебе зустрічають з щирою посмішкою, спокійно обстежують, та налаштовують позитивно на операцію. Приємно знаходитись в такій атмосфері! Катаракта двох очей, заміна кришталика , все пройшло добре. Велика подяка Новак Наталії Василівні, Ви чудовий лікар і неймовірна людина !!!! Дякую всім лікарям і медичним працівникам за Вашу працю і турботу в такий тяжкий час, не зважаючи на обстріли і безсонні ночі, оперуєте і повертаєте людям зір!
Зір був -1.75 -2.25, втомився кожного разу одягати лінзи і вирішив зробити корекцію зору, записався на обстеження, на новітньому обладнанні все перевірили, сказали що можна робити корекцію, але потрібно було зробити лазерну коагуляцію, одразу в день обстеження зробили і призначили дату лазерної корекції. Сподобалось як клініка підходе до підготовки пацієнтів до операції, все розаовідають тримають в курсі. Корекція пройшла добре і безболісно. Після операції в очах було 20 хв помутніння, але потім результат не змусив довго чекати – поглянув на світ власними очима) зараз відновлююсь – зір 90% на наступний день після операції, на повторному обстуженні сказали що він стане ще краще на 100%. Клініку рекомендую!
Дуже вдячна за коснультацію Новак Наталії Василівні. Знаючий кваліфікований фахівець і дуже приємна, доброзичлива людина!!!
По рекомендації потрапила в клініку і ще і прочитала хороші відгуки. Все було на високому рівні: хороше обслуговування, компетентні лікарі, сучасне обладнання, добре ставлення всього персоналу. Вже за 1,5місяці після першого візиту, я наважилась на лазерну корекцію зору. Окрема подяка лікарю Ігору Анатолійовичу, який проводив операцію і надалі консультує в після операційний період. Рекомендую клініку!
Чудова клініка, персонал дуже привітний. Нарешті поставили правильний діагноз і прописали лікування. Робила лазерну корекцію зору і дуже задоволена.
Були на прийомі у Новак Наталії Василівни. Була необхідність обстеження та призначення рецепту окулярів для моєї мами, а також консультація для дитини. Після спілкування с лікарем ми залишися дуже задоволені. Підібрані окуляри тепер дарують нове життя моєї мамі. Надзвичайний лікар. Коректна, професійна та приємна людина
Дуже вдячна всій команді лікарів OCHI CLINIC – це клініка європейського рівня в Україні. Це помітно одразу, як тільки сюди потрапляєш. Дуже ввічливі дівчата на рецепшені. Клініка оснащена новітнім сучасним обладнанням. Особлива подяка Рикову Сергію Олександровичу та хірургу Жмурику Дмитру Васильовичу за надання кваліфікованої консультації та успішне проведення операції з приводу заміни кришталика. Це ЛІкарі-Професіонали своєї справи, доземний Вам уклін. Висловлюю безмежну вдячність лікуючому лікарю Гриценко Анастасії Віталіївні, за професійність, уважне ставлення, доброту. Всім рекомендую звертатися в клініку ви отримаєте дійсно кваліфіковану допомогу від команди чудових Лікарів з великих літери, Майстрів своєї справи.
Я військовий ЗСУ, після погіршення зору в результаті контузії, звернувся в медичний центр “OCHI clinik”, де пройшов повне обстеження і мені зробили операції з заміною хрусталика на обидва ока. Все пройшло чудово, зір 100%! Дуже дякую клініці за можливість проходити лікування в таких чудових умовах. Крім того, окрема подяка, що мені як військовому, зробили операції безкоштовно! Я вражений професійністю лікарів, доброзичливим персоналом і теплою атмосферою.Дякую за приділену увагу і чудовий результат лікування! Бажаю “OCHI clinik”подальшого розвитку та мирного неба!
Хочу Залишити відгук про дану клініку.
Одже, персонал привітний, все обладнання знаходиться поруч. В клініці робили операцію моїй мамі- їй все сподобалося, було майже не боляче, також на огляд та консультацію я привезла свого батька- також все пройшло максимально комфортно, швидко, також дитяче відділення має професіональних лікарів, які мають підхід до кожної дитини.
Головне, що я хочу відмітити, що діагнози ставлять швидко, лікування призначають те, що потрібне,конкретне як то кажуть без лишної води.
Мені дуже сподобалась дана клініка. Весь персонал чудовий, терплячий, професіонали своєї справи.
Тут всі дивляться тобі в очі, і ніхто не лізе тобі, як в інших клініках, в печінку, голову et сetera! З самого початку візиту: ніде так у вас не візьмуть пальто в гардеробі, як тут пані Людмила, ніхто так вам не посміхнеться, як адміністратор Світлана. І коли ти після цього потрапиш до професора Рикова, і він подивиться тобі в очі, розумієш – це Ochi!
Звернулась до клініки з приводу корекції міопії. Сподобалось обслуговування мед.персоналу, завдяки професійній консультації Ігоря Анатолійовича мною було прийняте остаточне рішення щодо проведення лазерної корекції. Операцію проводила чудова команда лікарів та мед.персоналу. Під час операції лікар,Дмитро Васильович, пояснював як поводитись і чого очікувати під час проведення операції, що насправді дуже заспокоює).Дякую за можливість бачити без окулярів.