Нещодавно мені зробили операцію по заміні крішталіка в OCHI CLINIC. Від щирого серця хочу подякувати головному лікарю клініки -Жмуріку Дмитру, який робив мені операцію. Лікар – висококваліфікований, чуйний та доброзичливий! На жаль, у звʼязку з тим що катаракта була застаріла, реабілітація зайняла більше місяця. Але весь цей час я відчувала турботу лікарів. Хочу окремо відмітити молодого лікаря – Козий Андрія, який весь післяопераційний період супроводжував мене особисто. Не зважаючи на його молодий вік, відчувається професіоналізм та уважність до пацієнтів ! Тому рекомендую всім, в кого є така проблема, своєчасно звертатись саме до цієї клініки.
Медичний центр перевершив мої очікування. Кваліфікований та доброзичливий лікар Гриценко Анастасія детально та зрозумілими словами пояснила мою ситуацію. Лікар порекомендувала подальші способи лікування та існування). На моє прохання надала подальші рекомендації щодо побутової поведінки та як далі жити саме в моєму стані. Можу позитивно відмітити сучасне діагностичне обладнання, чудовий зал рецепції та досвідчений персонал за апаратами. Уважні, доброзичливі, кваліфіковані спеціалісти та адміністратор. Зручне розташування в районі Залізничного вокзалу. Я рекомендую усім зацікавленим цю клініку як альтернативу іншим закладам, як державним, так в комерційним. Найкращий рівень сервісу на всіх ділянках.
Мені сподобалась клініка. Її порадили друзі, які проходили в ній діагностування зору (кератоконус рогівки). Особисто мені була запропонована заміна кришталика. Я погодився на операцію. Тут уважний персонал, дуже якісне новітнє обладнання і помірні ціни на операції порівняно з моїм містом (я з Дніпропетровської області)
Прекрасна клініка з неймовірним обслуговуванням вперше зустрічаю таких кваліфікованих і привітних робітників. Особливо вдячна за підбір окулярів це перші в моєму житті і я 100% задоволена тому дуже вдячна лікарю якій мене обслуговував.
Мені 57 років.
Падав зір .Мені порекомендували мультифокальні паноптікс.
Поставили кришталики.
Зараз бачу як молодий.
Окуляри викинув.
Дякую всім лікарям , а особливо лікарю Жмурику!!!
9 лютого робила лазерну корекцію зору після коагуляції.
Вчора був місяць після операції.
З народження маю астегматизм, і зір поступово погіршувався..
Побачила рекомендацію вашої клініки, і після того як зробила діагностику в Одеській клініці, вирішила робити діагностику та операцію в Очі клінік в Києві. Ні на хвилину не шкодую.
Сучасна лікарня, турботливий та позитивний персонаж, професійні лікарі!
Тепер я сама рекомендую вас!
Чекаю 18-ліття сестри і до вас!!
Щиро дякую за те, що допомагаєте бачить світ в усіх кольорах та деталях.
Бажаю процвітання та успіхів!!
Окреме дякую Світлані 🥰
Довелося звернутися в клініці OCHI до Олени Миколаївни Первак. Висококваліфікований фахівець, яка чітко визначає – що саме треба пацієнту, враховуючи обʼєктивні данні. Використовує новітні технології лікування та підтримки здоровʼя. Елегантна жінка з вишуканою українською мовою.
Рекомендую в самих складних випадках.
В квітні та травні 2024р я прооперували обидва ока в клініці OCHI CLINIK по видаленню катаракти та заміні кристаликів.
Дуже вдячна головному лікарю ЖИУРИК ДМИТРУ ВАСИЛЬОВИЧУ та всьому персоналу клініки за їх професіоналізм та турботу!
І клініці панує затишна та спокійна атмосфера.
Рекомендую OCHI KLINIK всім,хто хоче відновити свій зір!
Бажаю всьому персоналу клініки Божого захисту та здоровья!
З повагою Жеребцова Тамара.
Хочу щиро подякувати спеціалістам цієї клініки за професіоналізм, чутке ставлення до пацієнтів, за їхні добрі серця та Золоті Руки!!! Дякую Вам: Жмурик Д.В., Первак О.М., Васильцов І.А., Колісник І.М., що врятували зір моєї мами!!! Низький уклін та доброго здоровʼя Вам!!!
Проходили діагностику зору та замовляли нові окуляри разом з чоловіком . Велика вдячність колективу за неймовірне ставлення до клієнтів , професійний підхід та швидке виготовлення замовлень.Залишились дуже задоволені .
Була серйозна проблема з очима, безуспішне лікування і відчай. За порадою друзів звернулась до клініки «OCHI» і була вражена високопрофесійними лікарями, сучасним обладнанням і гарним обслуговуванням. Особлива подяка лікарю Гриценко Анастасії Віталіївні, яка швидко виявила проблему, поставила правильний діагноз, призначила лікування і мої очі було врятовано. Щиро дякую, бажаю успіхів, рекомендую всім цей чудовий медичний центр!
9 грудня 2023 року зробила лазерну корекцію і надзвичайно задоволена результатом, тепер в мене 100% зір. В мене були індивідуальні особливості, які дещо ускладнювали корекцію і через які я певний час не наважувалася на неї, але лікарі з усім успішно впоралися за що їм велика вдячність. Очі клінік- це клініка найвищого рівня, де всі лікарі справжні професіонали своєї справи.
Тривалий час ходила з високим ступенем короткозорості, без лінз та окулярів не обходилася. Довго не наважувалася на оперативне втручання, але 9 грудня 2023 року таки зробила лазерну корекцію обох очей і вже місяць як маю 100% зір. Сказати, що я задоволена результатом-це нічого не сказати, для мене це як чудо, мені повернули здатність добре бачити. Очі клінік -це клініка найвищого рівня, де всі лікарі справжні професіонали своєї справи.
Низький уклін колегам, всьому персоналу клініки за повернення можливості працювати за моєю професією, що потребує гострого зору. Після складної операції (вітректомія з імплантацією ІОЛ), яку провів Жмурик Дмитро Васильович, я зміг не тільки повернутись до роботи за фахом, але і допрацювати до пенсії та бути корисним і до тепер.
Відвідували клініку вдвічі, спочатку водила маму, а потім батька і обидва рази дуже задоволенні професійністю усієї команди, починаючи з дівчат на ресепшені.
Велика окрема подяка Новак Наталії Василівні, лікар з великої літери! Професійна, доброзичлива і висококваліфікований і дуже приємна людина!
Дуже вам дякуємо🙏🙏
Будемо звертатися тільки до вас!