Мені 84 роки, і доля позначила мене непростою катарактою. 13.07.2021 в 12:00 Головний лікар мед.центру «OCHI CLINIC» доктор медичних наук та офтальмолог вищої категорії Дмитро В. Жмурик та офтальмохірург Первак Олена М. прооперували катаракту і замінили мені кришталик лівого ока. Уже о 22 год. 30 хв. я насолоджувався балетом «Кармен» по ТБ «Mezzo». Дякую! Це факт, усе інше – деталі! Клініка з сучасним обладнанням, якого за свій вік я ще не бачив. Лікарі уважні до всіх пацієнтів, дають повну інформацію про стан хвороби і методи лікування. Широкий вибір кришталиків американської фірми «Alcon». Уважне післяопераційне обслуговування з інструкціями на місяць. На другий день проведено післяопераційне обстеження ока і видана детальна виписка із медичної карти. Минуло 4 дні. Дякую персоналу клініки і особисто Жмурику Д.В. і Первак О.М. Звертайтесь в кілініку – не пошкодуєте.
Так сталось що через супутнє захворювання, яке з,явилося чотири роки назад. Я став поступово, навіть можно сказати швидко, втрачати зір на обох очах. Випадково пішов до офтальмолога перевірити зір. Лікар подивився та виніс вердикт, що праве око майже не бачить. Ліве теж на межі. Треба негайно звертатися в любу офтальмологічну клініку для обстеження та вирішення виниклої ситуації. За допомогою я звернувся до свого дуже шанованого професора Рикова С.О.. Вислухавши мене він запропонував приїхати в на обстеження і консультацію в OCHI clinic що на Липківського 16В. Так я опинився в чудовій клініці, яка недавно відкрилася. При першому відвідуванні мене приємно вразили просторі та охайні приміщення. Їх функціональне розташування. Привітливий медперсонал від адміністратора до лікаря та високий професійний рівень. Нове сучасне медобладнання провідних світових фірм. В клініці все так організовано, що не дивлячись на значну кількість людей, черг не має. Обстеження пацієнтів відбувається синхронно завдяки попередньому запису. Після обстеження та консультації мені поставили діагноз катаракта обох очей. Запропонували операцію. Після спілкування з відомими не тільки в Україні лікарями, професором Риков С.О. та доктором медичних наук Жмурик Д.В. я охоче погодився. 25.03. мені була вдачно зроблена перша операція на правому оці та 24.06. 2021 р. на лівому. Робив операції особисто Жмурик Дмитро Васильович, а післяопераційні обстеження проводила Татяна Маноїлівна. Писати можно про клініку і медперсонал багато на радощах. Скажу одне, після чотирьох років сліпкуватості, я зараз гарно бачу. Хочу виразити щиру вдячність всій команді та злагодженій її роботі. Особлива подяка Жмурику Д.В. та Т.М. за їх людяність, професіоналізм, турботу та чуйне відношення до кожного пацієнта клініки. На кінець можу твердо сказати що Жмурик Д.В. як серед люду говорять, лікар від бога та золоті руки. Це ще при тому що мені робили дві операції як гемодіалізному пацієнту. Тому всім рекомендую вказану клініку. Звертайтеся. Не бійтеся. Тим паче що рядом м.Вокзальна. Зручне розташування. Заходиш в клініку і отримуєш якійсь родинний затишок від усього і страхи відходять. Бажаю клініці процвітання а медперсоналу божої благодаті. Земний уклін.
Вчора був на обстеженні очей в клініці. Вражений умовами та обладнанням. Просторі та уютні приміщення. Дуже привітний та професійно підготовлений медперсонал. Саме сучасне нове обладнання провідних фірм. Отримав масу задоволень від обстеження та спілкування. Особливо від спілкування з професором Риков С.О. і головним лікарем доктором медичних наук Жмурик Д.В. Нехай Вашому колективу щастить. З повагою Ваш пацієнт С. Горобець. Всім рекомендую. Завітайте до клініки. Не пожалкуєте.
Вот уже пролетели 2 месяца, после операции факоэмульсификации катаракты ИОЛ Alcon. Что я могу сказать: с высочайшей миопии с большим астигматизмом, с мигреней, постоянного песка в глазах я попала в МИР 100% зрения (и это мне поставили мультифокальные ИОЛ не торические), головные боли, ощущения песка в глазах, ненависть к темноте, исчезли бесследно. Ювелирно-космические расчеты и идеально проведенные операции высокопрофессиональными врачами и лучшим в мире мед.персоналом подарили СЧАСТЬЕ: Видеть, чувствовать, продолжать свой активный образ жизни, жизнь меняется. Однозначно. Доверьтесь OCHI CLINIC и живите на полную катушку.
Доброго дня! Клініку рекомендую! Мама практично нічого не бачила. Зробили операцію, зір став набагато краще!!! Клініку однозначно рекомендую по всім критерім, зокрема:1.фахівці,2.індивідуальний підхід, 3.обладнання, 4. обслуговування. Клініка однозначно викликає довіру!
Тільки найкращі враження
Cергій
Вчора був на обстеженні очей в клініці. Вражений умовами та обладнанням. Просторі та уютні приміщення. Дуже привітний та професійно підготовлений медперсонал. Саме сучасне нове обладнання провідних фірм. Отримав масу задоволень від обстеження та спілкування. Особливо від спілкування з професором Риков С.О. і головним лікарем доктором медичних наук Жмурик Д.В. Нехай Вашому колективу щастить. З повагою Ваш пацієнт С. Горовець. Всім рекомендую. Завітайте до клініки. Не пожалкуєте.
Майже усе життя, років з 8, я знаходилася на диспансерному обліку зі своєю міопією обох очей та з астигматизмом, років з 18 бачу лише 0,02-0,03 з 1. Контактні лінзи, дистрофічна сітківка, ніякого спасіння, але надія бачити усе без лінз та окулярів була. Це Космос, Оргазм та Магія, коли у клініці, після ретельного обстеження, оперуют твоє перше око (факоемульсіфікація кришталика ІОЛ Паноптікс) і ти бачиш цим оком, зір є в даль, та й ближній. Ааааа. Звісно, що справа тут у високому професіоналізмі усього персоналу клініці. Бо з тобою працює ціла команда лікарів. Дякую, Дмитру Васильовичу й усім. Чекаю на повернення зору на другому оці.
Проходила обстеження в клініці OCHI, у мене сложний астигматизм на обох глазах. Залишилась дуже достатня технічний рівень діагностики та попередньо встановлений сервіс від персоналу кліників. Благодарю доктора Верещагина Николаоса за уважність і професіоналізм. Рада, що у нас вже є такого високого рівня клініка та фахівці.
За рекомендацією знайомих, прочитавши відгуки, звернувся за консультацією в ОЧІ КЛІНІК! Звернувшись, оскільки з віком є проблеми із зором, ми шукаємо фахівців для створення необхідності проведення операцій та саме тих! Чув про заміну кришталіка …
Приємно було враженим чуйним відновленням працівників клініки від адміністратора до лікаря! Сама клініка повертається своїм сучасним та новим обладнанням! Високим професійним рівнем фахівців! Особливо хочу відмітити та висловити щиру під’яку та високий професіоналізм лікаря Верещагіна Ніколу Петровича! Я у своїй житті маю досвід спілкування із лікарями офтальмологами, але Микола Петрович дійсно Фахівець з великої букви! Чув від знайомих, що він здобув освіту та практичний досвід за кордоном у Європі та інших країнах! Коли після його обстеження та огляду, він дасть своє заключення, запропонує реальні варіанти покращення мого зору чи радикального рішення, а лише попереднє рішення, яке фактично робить Фахівець за допомогою! Браво! Щиро вдячний і до зустрічі!
Дмитро Васильович найкращий фахівець у своєму делегуванні, два роки тому спас мені глаз після тяжкої травми, один з них може знайти розрив після тривалої перевіреної операції. Я думав і бачити не буду, але я зібрав глаз считай з нуля, травма була дуже серйозна. Спасибі велике за те, що є такі фахівці.
Дуже зручне розташування клініки, моїй бабусі з іншої області було просто приїхати на операцію. Дякую всім лікарям за їх професіоналізм і турботу!
Вчора відвідала клініку OCHI. Дуже приємні враження. Зручне розташування клініки, неподалік вокзалу. Привітний персонал. Мені зробили обстеження. Потім мене оглянув лікар і розказав мені, як я маю лікуватись. У мене діабет. Із задоволенням прийду у цю клініку ще.