Меню
search
Пошук
local
UA
0 800 333 707
дзвінки безкоштовно
м. КИЇВ
search
Пошук
local
UA
м. КИЇВ
phone Київ: 0 800 333 707
дзвінки безкоштовно

Відгуки
клієнтів - Сторінка 8

гортайте
Соловйова Олена
10.01.2022

Первая консультация (оказалась набухающая катаракта)было страшно но после доходчивых объяснений Панченко Ю.А.страхи ушли а доверие к клинике появилось.Огромное спасибо хирургу Жмурик Дмитрию Васильевичу-это высший уровень , просто ювелирная работа.Видела на 30%теперь 90%. После операционный период наблюдается врачами очень внимательно.Я очень довольна разультатом , спасибо Вам.❤️

Нелля
01.01.2022

Зробили мамі заміну обох кришталиків. Зараз мама бачить майже як орлиця. Дякуємо лікарям та персоналу за турботу та якісну роботу.

Іван Олександрович
12.12.2021

Годами намучавшись от лечения катаракты мифическими средствами я просто зашел в ОЧИ КЛИНИК и за несколько часов прошел путь от диагностики до операции. В операционной Главврача Дмитрия Васильевича мог бы полечится и сам Байден не расставаясь со своим атомным чемоданчиком,тут все под контролем,все больные в сознании,мое давление регулировалось.Я даже не заметил когда началась и закончилась операция.Браво.В клинике желаемое больным совпадает с обещенным.Сотрудники очень обаятельны,все больше напоминает по комфорту спа -салон ,а не медцентр.Огромное спасибо персоналу и Главврачу за их труд хранителей здоровья.

Шуляк Ірина
30.11.2021

Коли виникла проблема оперативного втручання в очі, шукала лікаря від Бога, просила допомоги в молитвах. Мене було почуто і направлено в офтальмологічний медичний центр OCHI CLINIC
Там працює команда висококваліфікованих спеціалістів і очолює цю команду головний лікар, доктор медичних наук Жмурик Д.В. із золотими руками і великим добрим серцем.
Діагностику, оперативне втручання проводять з допомогою нового сучасного обладнання провідних світових виробників. До найменших дрібниць продумано дизайн медичного центру, як для зручності лікарів так і для комфортного перебування пацієнтів.
Це все вже налаштовує на позитивне вирішення очних проблем. Плюс доброзичливе відношення обслуговуючого персоналу.
Велика довіра до лікарів дала мені впевненість йти на операцію без остраху і напруження. Операція пройшла успішно.
Висловлюю безмежну вдячність директору медичного центру Жмурик Тетяні Маноїлівній, головному лікарю д.м.н. Жмурик Д.В., котрий оперував мою набухаючу катаракту, лікарям, які проводили діагностику та післяопераційний огляд, адміністраторам, всій злагодженій команді медичного центру.
Хто шукає висококваліфікованих спеціалістів, хто зневірився і втратив надію на допомогу, в медичному центрі OCHI CLINIC вам допоможуть. Там отримаєте не тільки гарний зір, а і радість насолоджуватись цим життям.
Низький уклін тим хто любить людей і допомагає їм.

Патока Лариса
30.11.2021

Оперировали маму – замена кристаллика !!!!огромное спасибо хирургу Жмурик Д.В. И доктору Волочанской О.Г. За чудесно проведенную консультацию и операцию !!!! И всему персоналу за сервис и профессионализм !!!! Желаем вашей клинике успехов! И еще раз благодарим и рекомендуем вас своим друзьям и знакомым !!!!!

Тетяна
22.11.2021

Хочу подякувати Волочанській Ользі Григорівні за гарне ставлення, чуйне відношення, увагу, професіоналізм. Моїй мамі зробили дві операції. Залишилися дуже задоволені. Дякуємо, що даруєте можливість бачити світ.

Джунь Ірина Григорівна
12.10.2021

Выражаю огромную благодарность врачу-офтальмологу,доктору медицинских наук Панченко Юлии Александровне за прекрасно проведенную очень сложную операцию (субтотальная втроэктомия),спасибо Вам Юлия Александровна за Ваш высокий профессионализм,чуткость,человеческое отношение и понимание,как это важно сохранить зрение,низкий Вам поклон, всему порсеналу клиники благодарность!

Ирина
13.09.2021

Была с ребенком на приеме в клинике у врача офтальмолога Волочанской О.Г. Врач очень понравилась .Квалифицированный, тактичный , и просто приятный в общении специалист. После обследования объяснила все доступным языком и дала необходимые рекомендации по уходу. Всем очень рекомендую.

Синьова Євгенія Павлівна
10.09.2021

На цьому тижні я стала спочатку пацієнткою, а потім і шанувальницею чудової офтальмологічної клініки «Очі клінік».
Звернулась по допомогу зі скаргами на швидке погіршення зору.
З перших хвилин перебування в клініці я відчувала турботу всього персоналу, бажання допомогти.
Важливо, що для цього клініка має високопрофесійне обладнання, кваліфікований персонал і загальні умови закладу. Головний лікар клініки -Жмурик Т.М. включається у взаємодію пацієнта з персоналом,?надаючи корисні поради і організовуючи весь процес надання фахових послуг.
Консультант клініки – професор Риков С.О., проаналізувавши всі дані про стан моєї оптичної системи, поставив діагноз – катаракта та надав не лише корисні поради мені, але й простежив весь лікування, включаючи оперативне втручання.
Дуже вдячна офтальмохірургу- професору Жмурик Д.В. за проведені операції обох очей!!!
Його команда офтальмологів, задіяна в операційному процесі працює злагоджено і не лише якісно, але й з теплими почуттями до пацієнтів, адже переважна більшість з них люди похилого віку.
Якщо у мене виникне потреба знову звернутися до лікарів через проблеми зору, я прийду знову в «Очі-клінік», і всім буду радити, адже це високий європейський рівень і чисто українська турбота про кожну людину !!!

Юлія
10.09.2021

Була на консультації у Ольги Григорівни. Одразу видно кваліфікований спеціаліст, перевірила зір, дала рекомендаціі. Все чітко і зрозуміло.

Мария
09.09.2021

Мы уже не первый раз у врача этой клиники Ольги Григорьевны Волочанской. Приезжаем на профилактические осмотры после проведённой операции.У мамы диабет, обращались в многие клиники только здесь нам помогли. Всегда очень внимательно смотрят , рассказывают какое состояние глаз, помогают с лечением ,которое помогает нам сохранить высокое зрение. Благодарим за оказанную помощь и за то, что есть такие специалисты как она

Наталія
09.09.2021

Хочу виразити свою вдячність Вашій клініці. Допомогли мені відновити зір,а що може бути краще, ніж бачити світ своїми очами. На прийом попала до лікаря Волочанської О.Г. , хочу відмітити її високий професіоналізм, уважність, гарне ставлення і доброзичливість.

Тетяна
11.08.2021

Хочу подякувати Волочанській Ользі Григорівні за гарне ставлення, чуйне відношення, увагу, професіоналізм. Моїй мамі зробили дві операції. Залишилися дуже задоволені. Дякуємо, що даруєте можливість бачити світ.

Іваненко Володимир
01.04.2025

Гарна клініка,кваліфіковані врачі,але Дуже! Не пунктуальні,!!! Якщо ви записані на якісь час можете не надіятись що вас приймуть вчасно!!!

Светлана
20.07.2021

В апреле прооперировали моего племянника, мы все очень волновались, парень офицер ему служить и Слава Богу все просто замечательно!!! Оперировал замечательный Доктор Жмурик Дмитрий Васильевич, о таких людях говорят Мастер своего дела!!! Спасибо Вам Доктор!!! Очень заботливо встретила нас Татьяна Манойловна, потрясающе красивая, интеллигентная женщина знающая свое дело!!! Татьяна Манойловна я Вам очень признательна за капли от аллергии, Вы спасли мои глаза! Земной поклон Вам люди в белых халатах!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Виберіть свою клініку
м. КИЇВм. ЛЬВІВ
Запис на підбір окулярів
форма успішно надіслана