я дуже вдячна доктору Васильцову Ігорю Анатолійовичу. Він видалив і вилікував мені халязіон. До нього це робили німецькі лікарі, на жаль, невдало. Навіть ставлення різне, не на користь німецьких лікарів.
Звернулися в Очі Клінік (з попереднім діагнозом Зріюча катаракта) за необхідністю заміни кришталика методом факоемульсифікації катаракти з імплантацією ІОЛ.
Весь процес лікування можна охарактеризувати наступними словами: злагодженість, відповідальність, надійність, високий професіоналізм, доступність, сумлінність, комфортність, турбота, порядність всіх, хто приймав в цьому участь.
Зокрема, варто відмітити наступних фахівців:
Жмурик Тетяна Маноліївна – відмінний директор-організатор та висококваліфікований лікар; Жмурик Дмитро Васильович – висококласний хірург; Жмурик Костянтин Васильович – молодий з високим потенціалом лікар; Козій Андрій Андрійович – добродушний перспективний офтальмолог; Цимбал Олена Олегівна та Січкар Д.В. – уважні знаючі спеціалісти.
Отриманим результатом лікування задоволені!
Якість та оцінка за надання послуг – найвища (Люкс)!
Колективу мед. центру Очі Клінік – глибока повага та щиросердечні побажання лише найкращого!!!
Своїм близьким та знайомим рекомендуватимо лише Очі Клінік.
Довелось звернутись за консультацією до офтальмохірурга. Консультувався у Первак Олени Миколаївни. Крім того, що вирішили всі медичні питання на високому професійному рівні, ще отримав задоволення від спілкування з лікарем. Дуже фаховий лікар та чудова людина. Приємне враження залишили дівчата на рецепшині та працівниця гардеробу – коректні та ввічливі. Від відвідування клініки залишилось дуже приємне враження.
Влітку 2023 року моєму чоловікові поставили діагноз макулярний розрив. Серед багатьох клінік обрали Ochi clinic і не пошкодували. Тут працюють справжні професіонали. Чоловікові було проведено дві операції, за результатами останньої розрив закрився. Ми дуже вдячні всім працівникам клініки і особисто лікарю Жмурику Дмитру Васильовичу та Первак Олені Миколаївні за високий професіоналізм, людяність, оптимізм і віру в пацієнтів. Бажаємо вам здоров’я, творчої наснаги і процвітання!
Почала стрімко втрачати зір, і думала, що окуляри – мої друзі на все життя. Первинний огляд провів Васильцов Ігор Анатолійович . Завдяки своєму професіоналізму та правильній діагностиці на новітньому обладнанні лікар поставив правильний діагноз та порадив зробити операцію. У кожного є страх перед чимось невідомим (я – не виключення!!!), але кожне слово лікаря надавало впевненості в успішний результат . В день операції хвилюванню не було меж, але супер команда анестезіологів та оперуючого лікаря Жмурика Дмитра Васильовича зробили все, щоб я почувалась спокійною. Персонал клініки був наскільки привітним, що я не відчувала, що знаходжуся в лікарняному закладі. Зір відновився так швидко, що в день операції, коли їхала додому могла з легкістю прочитати рекламу на білборді. Після операції (на наступний день) мене оглянув лікар-консультант Жмурик Костянтин Васильович – теж лікар з великої літери, який сказав чудові слова “Ваш зір відновлено на 100%” .Ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за гарне відношення та відновлений зір. ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!
Мала проблеми із зором, за рекомендацією нейроофтальмолога звернулась до Ochi Clinik. Обстеження пройшла у лікаря Новак Наталія Василівна. Приємна посмішка і ніжний голос дає впевненість у позитивному вирішенні проблем. Операціі по заміні кришталиків пройшли успішно. Найвища оцінка лікарю та команді. Дуже вдячна Наталіі Василівні за професіоналізм та уважне ставлення. Уклін всім працівникам клініки за чуйність та доброзичливість.
Щиро дякую Дмитру Васильовичу та Костянтину Васильовичу та їх висококваліфіковану команду за вирішення проблеми з очима. Дуже чуйне, турботливе, уважне ставлення. Лікарня європейського рівня. Бажаю всім співробітникам та членам їх родин міцного здоров’я та скорішої ПЕРЕМОГИ!
Якщо ви маєте проблеми із зором. Щиро раджу вам звертатися у цю клініку. Це я рекомендую із власного досвіду. Зробила операцію по заміні кришталика. “Очі Клінік” не перша клініка, куди я зверталася по допомогу. Маю з чим порівнювати. Тут сучасно, фахово, затишно, приємно. Ваші проблеми ретельно вивчать, все достеменно пояснять, спланують лікування і подарують увагу і розуміння. Доречі, клініка “Очі” має зручне розташування, всього 7 хвилин пішки від залізничного вокзалу. Думаю, для пацієнтів, що не є киянами, це досить важливо.
В сегоденних умовах почав втрачати гостроту зору. Звернувся до медичного центру ОНСІ пройти обстеження. Було дуже приемно, коли на рецепшоні запитали коли буде вам зручніше, відповів що маю мало часу. Миттєва відповідь : будь ласка проходьте до вас підійде лікар та запросить до кабінету. Для військових безкоштовно 🙏 Після обстеження Анастасія Гриценко допомогла знайти найкращий варіант велике дякую.
Пройшов деякий час, мені повідомили що кришталики прийшли, можемо визначати зручний час. Очікуючи операції, перебуваєш у захваті від злагоджені роботи команди. Велика подяка лікарю Жмурик Дмитру Васильовичу за його неймовірну працю. Ви вносите великий внесок в наближення нашої перемоги , своею самовідданою працею у відновленні здоровья військовим 🙏
Щиро вдячна лікарям, ЖМУРИК ДМИТРУ ВАСИЛЬОВИЧУ, ПЕРВАК ОЛЕНІ МИКОЛАЇВНІ за високий професіоналізм, чуйне ставлення, увагу до кожного пацієнта. Віднедавне для мене МЦ «ОСНІ» – єдина лікарня, де треба лікувати очі. Упевнено рекомендую всім знайомим.
Хочу подякувати професіоналам цієї клініки: Жмурик Д.В., Первак О.М., Васильцову І.А., Колісник І.М., за їхні золоті руки, за чуйні серця, за турботу і плідну працю!!!! Дякую, що врятували зір моєї мами! Низький уклін та доброго здоровʼя Вам!!! Якщо обирати клініку, то тільки до таких спеціалістів як Ви!!! Рекомендую всім!!!!
Хороший медичний центр з хорошими спеціалістами, які завжди допоможуть з вирішенням проблеми. Дівчата на рецепції привітні та ввічливі, лікарі кваліфіковані та знають свою справу. Будемо звертатися не один раз та радити близьким.
Обслуговування на найвищому рівні!
При вході в клініку зустрічають тепло,після чого настрій значно покращується і не так вже страшно почути вердикт лікаря)
Лікарі молоді,але при цьому дуже досвідчені та розумні фахівці, знають свою роботу, окрема подяка Васильцову Ігорю Анатолійовичу,все доступно пояснив та не напарював зайвих послуг
Адміністратор на рецепції дуже мила дівчина, якщо не помиляюсь звати Анна
Планую проводити корекцію зору та сподіваюсь на втілення своєї мрії,а ця клініка мені в цьому допоможе😊
Був на первинному огляді у лікаря-консультанта Гриценко Анастасії Віталіївни! Вдячний за професіний, уважний прийом та надання рекомедацій для подальшого лікування. Атмосфера обслуговування пацієнтів доброзичлива!